Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en is geschikt voor 9 personen, ideaal voor meerdere gezinnen of groepen vrienden. Het ligt in een rustig vakantiegebied, op 400 m van de Limfjord.
In de omgeving kun je mooie wandelingen maken door het rustgevende landschap. In de jachthaven van Handbjerg kun je zwemmen en er is een leuk café. Als excursie kun je Vinderup, Struer, het Jesperhus-bloemenpark of het openluchtmuseum Hjerl Hede bezoeken. Op 50 m van het huis is een grote speeltuin.
In het huis is een sauna waar je heerlijk kunt ontspannen. In de woonkamer is een open keuken met een keramische kookplaat, een magnetron en een vaatwasser. De tv in de woonkamer ontvangt Scandinavische en Duitse zenders. De kinderen kunnen buitenspelen op het grote terrein bij het huis. Geniet van je diner op het terras met uitzicht op de ondergaande zon boven de Limfjord. Er is WiFi in het huis aanwezig.
mooie omgeving. goed ingerichte bungalow. E
Viel Platz, schwenkbarer Fernseher inkl. ChromeCast, WLAN, helle und komfortable Innenausstattung