Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit is een fijn vakantiehuis! Het ligt in de wijk Mas Ros in de heuvels achter het bekende Platja d’Aro. Hierdoor heeft u een leuk uitzicht op de wijk en in de verte de zee, genieten! Dat is sowieso geen kunst; in alle rust zit u lekker lui op het deels overdekte terras met eethoek, wijntje erbij en genieten maar. Iets lager ligt uw privé-zwembad waar u ongetwijfeld de nodige uurtjes doorbrengt. En het is omheind, handig met de allerkleinsten. Achter uw vakantiehuis ligt ook een heerlijk tuin (aflopend) met uitzicht op het groen, voor als u eens een ander uitzicht wilt.
Het vakantiehuis zelf is knus en betreedt u vanaf de oprit via enkele treden door de tuin. Op de begane grond bevindt zicht de woonkamer, keuken, twee slaapkamers en een badkamer. Op de benedenverdieping (op hoogte van de oprit) is nog een slaapkamer en een badkamer.
Het levendige Platja d’Aro (3 km) bereikt u zo en heeft een lang en breed zandstrand, een boulevard met terrasjes en er zijn vele winkels en leuke barretjes. Langs de kust liggen meerdere stranden, waarvan sommige in prachtige baaitjes. S’Agaro, Sant Pol en Sant Feliu de Guixols zijn allen een bezoek waard!
Hele leuke en fijne vakantie gehad! De accommodatie was top! Beide badkamers zijn gerenoveerd. Buiten is er genoeg ruimte. Wel af en toe last van wespen gehad bij het zwembad. Er is helaas geen airco aanwezig. Af en toe was het ’s nachts dus best warm!
Accommodatie was niet erg schoon. Servies borden, bestek etc was zelfs vies. Omgeving zelf moet je van houden. In naseizoen is er weinig, zeker voor kinderen.
Ontvangen door aardige Duitse mensen die de gehele week voor ons klaar stonden als we vragen zouden hebben. Huis was netjes en een prachtig, goed onderhouden zwembad. Voor ons iets te ver van de zee maar dat is persoonlijk
Wat een ontzettend mooi plekje! Mooi huisje op de berg kijkend naar de zee! Zwembad heerlijk in je eigen tuin, privacy volop! Echt een aanrader als je je vakantie in alle rust wilt ervaren. Wil je weg zijn er mogelijkheden zat op een minimale afstand en de auto is overal wel te parkeren. De mensen die ons daar opvingen zijn super aardig en staan je bij met raad en daad! Dit is zeker voor herhaling vatbaar! Zoek je rust en op zijn tijd de drukte dan is dit de plek om te zijn! 1 minpuntje de overburen hebben een hond die soms te lang alleen worden gelaten en daardoor gaat blaffen en huilen, heel zielig! Gelukkig is dat af en toe....
Vriendelijke ontvangst, zeer tevreden over huis, zeer mooie ligging met prachtig uitzicht. En het zwembad is helemasl geweldig. Platja d Aro heel druk, veel winkels maar ook gezellig.