Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit fijne vakantiehuis is gelegen in Saint-Hubert, Ardennen. De woning heeft 4 slaapkamers en is geschikt voor 8 personen, ideaal voor meerdere stellen of gezinnen. Het huisdiervriendelijke huis beschikt over een zwembad, speeltoestellen en een tuin.
In Saint-Hubert (10 km) en Rochefort (16 km) kunt u terecht voor de dagelijkse boodschappen. Hier vindt u ook restaurants. In de directe omgeving van het vakantiehuis maakt u de prachtigste wandelingen. Maar deze regio heeft nog veel meer te bieden. Bezoek de grotten van Han-sur-Lesse (18 km), ga kajakken op de rivier de Lesse of de rivier Semois of neem een kijkje in Redu (15 km) met haar leuke boekwinkels.
De tuin van het vakantiehuis is deels privé, een ander deel wordt, evenals het buitenzwembad en het gedeelte met buitenspellen voor de kinderen, gedeeld met de gasten van een ander vakantiehuis.
Heel goed en lekker rustig
Goede aankomst.. netjes ontvangen in het engels.. super accomodatie.. nette kamers, goed zwembad en in een mooie bosrijke/natuurlijke omgeving.
Goed ontvangen,goede uitleg over huis .Zeer mooie en goed uitgeruste woning,keuken alles aanwezig voor grote groep.Zeer rustige omgeving met uitzicht op de eindeloze bossen,en ook de zon was heel de tijd van de partij,zodat het mooie zwembad veel dienst gedaan heeft.
Wat een prachtige locatie en een schitterend huis. We komen hier zeker terug als het warmer is om gebruik van het zwembad te maken. De beheerster Christine sprak alleen Frans maar met handen en voeten kwamen we er wel uit. Let op dat de afvalscheiding in België veel verder gaat dan in Nederland dus alles scheiden. De keuken is heel compleet, geen kruiden, peper, zout, theezakjes en schoonmaakmiddel nodig. Alles was er, top. Aanrader om een dagje Luxemburg stad te doen, maar 1,5 uur rijden
Fantastisch huis, zeker voor koppels, aangezien alle kamers identiek zijn en een fantastisch zicht hebben met grote ramen. Heel gezellig, ruim huis.
Zeer vlotte ontvangst. Gezellige open leefruimte met salon , eetplaats en keuken. Ook handige bergruimte naast de keuken. Mooi uitzicht en mooie tuin. Met zwembad. Sanitair van slaapkamers beetje gedateerd maar nog zeker OK voor vakantiewoning.
Fantastisch huis alles erop en eraan wij hebben genoten, mooie omgeving zeker een aanrader
mooie comfortabele gite, prachtige omgeving en wandelingen en een hartelijke ontvangst .Fijn verlof gehad, gaan zekers terug
Fantastische plaats om te onthaasten.
In één woord geweldige vakantie , heerlijk huis, met alles er op en er aan!