Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Deze vakantiewoning in Rerik heeft 2 slaapkamers en is geschikt voor een groot gezin. Deze accommodatie is gelegen op een groot terrein van 1150 m2. Het is ideaal voor natuurliefhebbers die hun vakantie in alle rust willen doorbrengen. In het schuurtje naast de woning vindt u 4 fietsen die u gratis mag pakken.
Fiets naar de Oostzeekust (600 m), of leg de Oostzeekust fietsroute af. Als u liever wat actiefs in het water doet, kunt u het beste naar de Salzhaff. Dit is een ondiepe baai waar u onder andere een boot kunt huren of kunt (kite)surfen.
Maar op het grote terrein van de vakantiewoning is ook genoeg te beleven. Er is bijvoorbeeld een bal en een voetbaldoel aanwezig. De kinderen kunnen zich hier prima mee vermaken terwijl u een boek leest in de hangmat. Sluit de dag gezamelijk af met een heerlijk diner op de veranda terwijl u uitkijkt over de vijver en de boomgaard. Geen zin om te koken? Het dichtstbijzijnde restaurant bevindt zich op 800 m van de woning.
Ankunft problemlos, kleine hausmeisterreparaturen nötig (im schuppen glühbirne defekt, Kacheln am kaminofen lose, WLAN vorhanden aber keine internetverbindung) Umgebung sehr schön
wunderschöne Unterkunft gewöhnungsbedürftig, dass Hausbesitzer mit Zelt auf Grundstück waren
Sehr schönes Ferienhaus für Natuliebhaber. Tolles, etwas verwildertes Grundstück mit schönen Relaxmöglichkeiten. Nicht weit entfernt auf den Campingplatz gibt es ein nettes Restaurant.
Alles in Ordnung. Xxxxx