Dit vakantiehuis heeft 2 slaapkamers en is geschikt voor 4 personen, ideaal voor een gezin. Het huis ligt op het noordelijkste punt van Funen en is op 40 m van het water.
In de omgeving kunt u genieten van het prachtige kustlandschap en mooie wandeltochten maken. De dichtstbijzijnde restaurants bevinden zich op 12 km afstand.
Het huis heeft een lichte, gecombineerde woon- en eetkamer met directe toegang tot het terras. De grote ramen in het huis bieden een geweldig uitzicht op het water. Er is een ruime slaapkamer met toegang tot de badkamer met douche en vloerverwarming. Bij het huis is een terras met een barbecue waar u lekker kunt grillen. Er is WiFi in het huis aanwezig.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
De ontvangst was minder prettig. Men kende onze naam niet. We kregen na veel vijven en zessen de sleutel en een lakenzakken voor 1 persoon waardoor we later 20 km terug moesten rijden voor het 2e pakket.
Die Lage und der einmalige Ausblick sind sooooo schön, dass wir d.J. 2x dort waren.
Der Ausblick und die Ausstattung
Die Lage.
Der Ausblick
Das Haus ist zwar klein, aber für einen ein- bis zweiwöchigen Urlaub völlig ausreichend. Schön ist v
Lage