Villa Al Bounire is een authentieke jachtvilla in een adembenemende ambiance aan de rand van Dochamps, 90 km van Maastricht en 8 kilometer van La Roche en Ardennes.
Al Bounire was tot midden jaren negentig de jachtvilla van een Belgische, adellijke familie. De vele jachttrofeeën sieren nog steeds de muren. De villa is volledig gerenoveerd en van alle gemakken voorzien zonder de authentieke sfeer aan te tasten. U voelt zich hier meteen thuis. De grote Siematic keuken is een droom voor menige kok. Aan de achterzijde van dit landhuis is een terras met tuinmeubelen, jacuzzi, parasol en barbecue. Hier kunt u heerlijk genieten van het park, waarin een jeux des boulesbaan is aangelegd.
Dit prachtige landhuis (420 m2) met een eigen park van 3 ha heeft een schitterend uitzicht op de bosrijke omgeving Dochamps. De uitgestrekte bossen nodigen uit tot paardrijden, wandelen en fietsen. Voor rustzoekers is dit dé plaats. Dochamps met zijn landelijke karakter ligt op 560 m hoogte in het hart van de Ardennen waar voor iedereen iets te beleven valt.
Bijzonderheden:
De villa leent zich uitstekend voor gelegenheden als familiefeesten, reünies, lange vakanties, golfweekenden en bedrijfsuitstapjes. Goede catering aan huis is mogelijk.
- Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Accomodatie was fantatisch en wij hebben het heel goed naar ons zin gehad. Het contact met de eigenaren vanaf het moment dat we op maandag vertrokken was alleen niet gepast en professioneel.
zeer goed,alles was aanwezig voor een leuk weekend.
Wat een prachtige villa met een smaakvolle inrichting en geweldige tuin.We hebben ons prima vermaakt met 18 personen en veel gebruik gemaakt van de jacuzzi.Ook was de omgeving erg geschikt om wandelingen te maken.Ook de grote tuin bied genoeg ruimte om te ontspannen en mooie vergezichten.
Aankomst verliep vlekkeloos. Mooie accomodatie gelegen in een prachtige tuin.
Schitterend ruim huis in een prachtige groene omgeving. Het huis is werkelijk van alle gemakken voorzien en zeer comfortabel. De tuin geeft volledige privacy en de mogelijkheid om te jeu de boulen, tafeltennissen of gewoon lekker op het terras te ontspannen.
La maison est très bien située, dans un village aux multiples possibilités de ballade. Le parc de la maison est très vaste et remarquablement entretenu. L'équipement est très complet. Les contacts avec les propriétaires ont été excellents.
super huis en omgeving geweldige tuin voor de kleine kinderen aankomst was prima en goed voorbereid met duidelijke uitleg
Ontzettend fijn weekend gehad met ons gezin, zeven stellen en vijf kleinkinderen. Het huis was uitstekend geschikt voor ons aangezien iedereen zijn eigen kamer en douche/toilet ter beschikking had. Het huis is uitstekend onderhouden. Dit zie je overal in terug. Een ontzettend grote tuin met mooie speelapparaten voor kleinere kinderen is aanwezig. de omgeving is sowieso geweldig. Kortom, een aanrader voor een gezinsreunie.
Prachtig huis, mooi gedecoreerd en goed uitgerust. Mooie tuin, zonsopgangen, wandelingen in de buurt, langlauf op baraque de samree.
Prachtige villa met mooie tuin in een mooie omgeving. We hebben er een heel fijn lang weekend gehad met een vriendengroep met kinderen.
Aankomst was efficient geregeld, mooie villa en zeer grote tuin, netjes onderhouden allemaal. Er is in de buurt voldoende te doen chocolatier, dierenpark, wandelingen,...
Familieweekend doorgebracht in dit zeer mooie huis met prachtige tuin. We waren met 15 (12 volwassenen en 3 kinderen tussen 89 en 1,5 jaar). Spijtig dat zondag het slechte weer de spelbreker was zodat we minder van de tuin genoten hebben. Desondanks hebben we een enorm tof weekend gehad.
We hadden een geslaagd weekend met kinderen en kleinkinderen, in een bijzonder huis met een geweldige park tuin!
Geweldige woning met authentieke meubelen en nieuwe moderne badkamers. Prachtige mooie grote tuin. Op 3 minuten lopen boulangerie met verse broodjes, gebak en wat supermarkt spulletjes.
het huis gaf ons rust in een sfeer van de jacht. zeker voor herhaling vatbaar Ruime keuken, rustige kamers, genoeg sanitair, zeer grote tuin, .....
Unsere Erwartungen wurden nicht enttäuscht In dieser Villa, die wie ein kleines Jagdschloss eingerichtet ist, hatten wir mit unseren Gästen ein tolles Wochenende! - Ein riesiges, park-ähnliches Grundstück, - eine großzügige Terrasse, - Wohn-, Ess- und Schlafzimmer durchgehend im gleichen Stil eingerichtet, - moderne Bäder in vielen Schlafräumen - und zum guten Schluss eine Top-eingerichtet und -ausgestattete Küche. Das Wetter in den Ardennen liess für Ende Juni (wie befürchtet) stark zu wünschen übrig, aber dies wurde zu großen Teilen durch das wirklich schönes Haus ausgeglichen.
We hebben met een groep gezinnen een fijne vakantie gehad in 'Al Bounire'. De informatie die we vooraf van de eigenaren kregen was uitgebreid en duidelijk. Heel prettig!
Het goede weer bracht de zon in huis, waarvan het interieur beter meeviel dan verwacht de antieke meubels, de mooie oude vloeren, de fantastische 'master bedroom', de mooie badkamers. Op de 2de verdieping zijn de kamers wat spartaanser en hierdoor ideaal voor kinderen. Het goede weer lokte ons naar buiten op het ruime terras met het mooie uitzicht op de gigantische tuin en omgeving. Een aanrader.
Familieweekend
Super huis. Alles is aanwezig om er een heerlijke familievakantie van te maken. Een lang weekend is te kort om ten volle te kunnen genieten van de prachtige omgeving, van de tuin, van het huis, van de gezellige dorpjes rond Dochamps. Een topper!
Fantastisch mooi huis, schoon in een mooie rustige omgeving
wij hebben erg genoten van het huis, de tuin en de omgeving, kotom een aanrader
Ruimte genoeg voor ons gezelschap. Een fraai tuin, jammer dat we door het slechte weer nauwelijks gebruik konden maken van de tuin en het terras. De tafeltennistafel in de garage werd veel gebruikt, jammer dat de ruimte rond de tafel erg beperkt was.
We vonden het een heel mooi huis.. Als het weer mee zat vermaakten jong& oud zich buiten.. We hebben een hele fijne week gehad! Groeten, fam. Schoonhoven..
Zeer mooi huis en grote, prachtige tuin. Wie met een grote groep rust, ruimte en gezellig comfort wil, vindt hier zijn gading.Aangename mix van antiek en modern (dat laatste adjectief slaat vooral op de keuken). Eigenaars heel vriendelijk, gastvrij en correct. De omgeving leent zich tot kleinschalig toerisme: Laroche (kayakken en zwemmen), het park Chlorophylle in Dochamps zelf: aangename en leerrijke wandeling door het bos, met allerlei leuke speelmomenten voor de kinderen ... We sluiten Al Bounire in ons hart en hopen er spoedig terug te keren. Familie Dieltjens-Van Belle(Leuven)