Dit vakantiehuis heeft 5 slaapkamers en is geschikt voor 10 personen, ideaal voor meerdere gezinnen of groepen vrienden. Centraal gelegen in de Oberharz, tussen Goslar en Altenau.
Het kuuroord Clausthal-Zellerfeld is de perfecte locatie voor natuurliefhebbers en sporters. Het gebied bestaat uit een fascinerend landschap van het middelgebergte, bloeiende bergweiden, groene bossen en kristalheldere bergwateren. In de winter biedt het dorp een goed loipenetwerk en de Zellerfelder skihelling met een kleine sleeplift voor skiërs en rodelaars. Bezoek de mijngang Rosenhöfen Radstuben, het mijnmuseum Oberharzer Bergwerksmuseum of de mijn Ottiliae-Schacht.
Het lichte en modern ingerichte appartement heeft een groot balkon met een fantastisch uitzicht op de natuur. Op de 1e etage zijn 4 slaapkamers en 2 badkamers. In de grote tuin met een barbecue kunt u relaxen en genieten van de rust. Voor de kinderen zijn er speeltoestellen op het terrein. Er is WiFi in het huis aanwezig.
- Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
- Let op: er zijn COVID-19 maatregelen van kracht. Er kunnen andere voorwaarden gelden met betrekking tot skipassen, openingstijden en het gebruik van de skiliften in de wintersportgebieden. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden is om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
sehr schöne Gegend, tolle Unterkunft
Het was allemaal prima geregeld, de accommodatie was keurig, alles was aanwezig en is zeer aan te bevelen. De omgeving was ook mooi.
Prettige en vriendelijke ontvangst, we hebben van alles genoten, zowel de het grote huis prachtige omgeving, kortom het was geweldig.
Wir waren positiv überrascht, und sehr zufrieden -)
Die Unterkunft ist sehr großzügig ausgestattet und hat sehr viel Platz. 5 Schlafzimmer und 3 Badezimmer (plus GästeWC) sind sehr angenehm ....Zeitverluste infolge von Warten entstehen nicht. Die Umgebung ist ruhig und angenehm. Die Nähe zu einem Teich lädt zum Spazierengehen und Joggen ein.
Der Urlaub war wie Abenteuer und Wellness für die Seele!
het was effe zoeken naar de woning/verblijf waar we de sleutel van onze vakantiewoning diende af te halen, verder een goede maar korte ontvangst gehad in het Nederlands. Leuke omgeving om te wandelen/mountainbiken. Gezellige plaatsjes om een pint te pakken zijn niet. Restaurant in buurt gesloten, elke avond ons eigen potje gekookt of de bbq aangestoken. Voldoende plaats en gerief voor grotere groepen(waren met 7 personen), wasmachine is handig om natte en vuile kleren onmiddellijk te wassen. Algemeen ideale omgeving voor natuurliefhebbers en sportievelingen
weinig restaurants op loopafstand, maar die enkele zijn wel goed eten voor redelijke prijs.
Met z'n achten (5 volwassenen en 3 kinderen) een week verbleven in dit mooie huis. Nadat wij dagelijks heerlijk hadden geskied was het weer een heerlijk thuis komen in een knus en warm Am Sonnenhang
Wij zijn met een groep vrienden (7 mensen, 4 mannen, drie vrouwen) een week naar dit schitterende huis geweest. Het dorpje bood weinig vertier (behalve de dansavond op vrijdagavond, wat overigens erg grappig was), maar Clausthal-Zellerfeld was om de hoek. Vooral de Brasserie op donderdag hebben wij erg leuk gevonden. Mooie omgeving om te wandelen of te fietsen. Ideaal voor een gezin of voor een groep vrienden die graag actief zijn, maar 's avonds ook heerlijk binnen willen genieten van een drankje en een spelletje.
Met z'n tienen een week verbleven in dit huis en het is ons prima bevallen! Het huis zelf is erg ruim, met drie badkamers en een hele grote bank, wat erg fijn is als je met zoveel mensen op vakantie bent. De omgeving is echt prachtig, vlakbij een meertje waar je heerlijk kunt zwemmen en veel mogelijkheden voor mooie wandelingen. Echt een aanrader!