Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit mooie, rood geschilderde vakantiehuis heeft 2 slaapkamers. Het is ideaal voor een klein gezin. Op het kleine, maar fijne en afgeschermde terras, kan je heerlijk vertoeven in de zomeravonden.
Het huis ligt in een schilderachtige omgeving in de haven van Bork. Op slechts 1 km afstand vind je de zee al. In de omgeving van het verblijf vind je naast water, ook bos en strand. Voor de supermarkt en het restaurant hoef je slechts 1,6 km verderop te zijn.
Het comfortabel ingerichte huis heeft een open keuken. De keuken is voorzien van een elektrisch fornuis, magnetron en een koel-/vriescombinatie. Hierdoor kun je je eigen maaltijden maken op vakantie. Online kan je leven ook doorgaan, want gratis WiFi is aanwezig. Al kan je er natuurlijk ook voor kiezen de WiFi te laten voor wat het is en te genieten van de heerlijke natuurrijke omgeving waarin je terecht bent gekomen.
Dit huis wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren.
Problemlose Schlüsselübergabe ,saubere Unterkunft ,gepflegte und Abwechslungsreiche Umgebung
Die Ankunft war irritierend einfach. Mappe mit Schlüssel bekommen und das war es auch schon. Die Unterkunft war sauber, sie ist sprtanisch, trotzdem sehr hochwertig. Allein das Internet lässt arg zu wünschen übrig. Die Umgebung ist phantastisch und lädt zu Ausflügen und Wanderungen ein. Auch Radtouren sind bestens möglich.