Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Pra Loup Vacances biedt verschillende appartmenten en chalets aan, verspreid over Pra Loup 1500 en 1600. Pra Loup ligt in de Zuid-Alpen, niet ver van Barcelonette. Zowel 's zomers als 's winters kunt u vele activiteiten ondernemen en in een prachtige zonnige omgeving vakantie vieren! Pra Loup is een van de grootste, moderne Franse skigebieden en is onderverdeeld in Pra Loup 1500 en Pra Loup 1600. Het skigebied is verbonden met La Foux d'Allos en tezamen vormen ze het skigebied Espace Lumière, een prachtig skigebied met een zuidelijke ligging en dus veel zonuren. Brede en vlakke pistes zijn het handelsmerk van Pra Loup. In de zomer kunt u hier o.a. raften, kanoën, tennissen, wandelen, mountainbiken, etc. Verder worden er in zowel Pra Loup als Barcelonnette (10 km) vele activiteiten georganiseerd. In de winter rijdt er een gratis pendelbus van Pra Loup 1500 naar 1600. In de zomer (juli en augustus), heeft u gratis toegang tot het zwembad van Barcelonnette (1 entree per persoon per dag, opening van eind juni tot begin september). De chalets van Pra Loup Vacances bevinden zich maximaal 800m. van een skilift. van een skilift bevinden. De chalets en appartementen zijn van privé-eigenaren, waardoor ze verschillend en naar eigen smaak zijn ingericht; het comfortniveau is echter zoals beschreven.
Deze fraaie chalets (ca 180m2) bevinden zich aan de rand van het centrum van Pra Loup, op max. 800 meter van het centrum en de skiliften. U bevindt zich hier in het skigebied Espace Lumière (180km pistes), een prachtig skigebied met een zuidelijke ligging en dus veel zonuren. Pra Loup is ook een van de grootste, moderne Franse skigebieden en is onderverdeeld in Pra Loup 1500 en Pra Loup 1600. Het skigebied is overigens aangesloten aan La Foux d'Allos, dus dat betekent extra skimogelijkheden! Brede en vlakke pistes zijn het handelsmerk van Pra Loup. In de zomer kunt u hier van alles ondernemen zoals raften, kanoën, tennis, wandelen, mountainbiken, etc. Verder worden er in zowel Pra Loup als Barcelonnette (10 km) vele activiteiten georganiseerd.
Op het park zijn de volgende types:
Een chalet geschikt voor 6 personen (FR-04400-13), een chalet voor 8 tot 10 personen (FR-04400-15) en een chalet voor 10 tot 12 personen (FR-04400-16). De chalets beschikken over een balkon of terras.
De chalets zijn verspreid over Pra Loup 1500 en 1600 en zijn eigendom van privé-eigenaren, hierdoor kan de inrichting enigszins van elkaar afwijken (ook het type bedden bv.).
In de winter rijdt er een gratis busje van Pra Loup 1500 naar 1600. Bovendien krijgt u in de winter één lunch (per persoon en per verblijf) aangeboden in een van de bergrestaurants.
In de zomer (in juli en augustus), heeft u gratis toegang tot het zwembad van Barcelonnette (1 entree per dag en per persoon verblijvend in de chalet). Voor meer informatie, kunt u contact opnemen met de receptie.
L'arrivée s'est bien passée,personnel accueillant. La disposition intérieure du chalet est agréable avec une grande salle surtout avec des enfants. Les couchages étaient bons. Mais le débit pour prendre une douche pas très régulier,la table de la salle à manger un peu petite pour 10 voire 12 personnes ,heureusement qu'il y avait 4 enfants et même chose pour le canapé et les 2 fauteuils. Extérieurement,il faudrait mettre un grillage car dangereux avec des enfants et le chalet au bord de la montagne. La navette très pratique,l'environnement très calme.
Geweldig groot huis boven op een berg ,,veel ruimte en geweldig uitzicht .' pad naar het huis toe is niet normaal te lopen als het heeft gevroren ,,echt een ijsbaan. 100 euro schoonmaak betalen ,terwijl je zelf bij aankomst eerst maar eens flink gaat stofzuigen want dat is echt niet gebeurd ,en een doek over de keukenkastjes en toillet gaat halen . VERDER WEL EEN FIJNE WEEK GEHAD MET NOG NET GOEDE SNEEUW EN WAANZINNIGE LEKKERE ZON !!!!!