Het park Le Val d'Arimont bevindt zich op 3 kilometer afstand van de stad Malmédy. Het ligt in de weelderige vallei van de Hoge Venen (Hautes-Fagnes) aan de oevers van een rivier. Deze plek is ideaal voor zowel mensen die rust en natuur zoeken, als voor mensen die houden van een actieve vakantie. Op het park zelf vindt u diverse faciliteiten zoals onder andere een overdekt en openlucht zwembad, tennisbanen en een goed restaurant. Op het gehele vakantiepark kunt u tegen betaling gebruik maken van internetfaciliteiten. Ook in de directe omgeving van het park vindt u tal van andere sportactiviteiten zoals mountainbiketochten, paardrijdtochten en wandelingen in het natuurpark de Hautes Fagnes. Ook kunt u surfen of kajakken op het meer van Robertville, vissen, en in de winter natuurlijk skiën en langlaufen. Voor de cultuurliefhebber zijn er diverse bezienswaardigheden. Een echte aanrader dus!
De 36 vrijstaande of geschakelde chalets liggen verspreid over het langgerekte park. De bouwstijl is typerend voor deze streek. Ze zijn alle verzorgd en compleet ingericht. Elk chalet beschikt over een niet omheinde tuin met terras en tuinmeubelen.
- Restaurant, brasserie en zwembaden zijn iedere maandag in het laagseizoen gesloten. Jacuzzi en turkse baden zijn gemeenschappelijk. Baby stoel, babybed met spijlen en conferentie centrum op aanvraag (meerprijs). Badlinnen: 1 handdoek p.p.p.verblijf is aanwezig. Het is mogelijk om extra badlinnen te huren dit is €1,- p.p.p.h. Bij een verblijf van meerdere weken worden de bedlinnen per week verwisseld (meerprijs). Squashbaan: 4 euro voor 20 min.
- De brasserie en het restaurant zijn in de periode 01/11 - 31/03 alleen geopend op donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag.
- Dit vakantiepark is een van de Award winnaars 2016
- Volgens de richtlijnen van de overheid worden er diverse extra maatregelen genomen op de vakantieparken. Hiermee beschermt men uw goede gezondheid en veiligheid. Op vakantieparken waar faciliteiten als animatie, kidsclub, zwembad, wellness en restaurants aanwezig zijn,kunnen aangepaste openingstijden en regels van toepassing zijn. Ook kunnen deze faciliteiten nog gesloten blijven. Zodra het volgens de adviezen van de overheid mogelijk is, worden de faciliteiten weer geopend.
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
We waren aangekomen bij het park en waren onder de indruk van de prachtige omgeving.. De incheck verliep ook soepel vriendelijk personeel het huisje vonden we ook helemaal super alles was aanwezig.. De open haard was ook een pluspunt 's, avonds lekker laten branden.. Ook 't zwembad was top heerlijk kunnen ontspannen in de jacuzzi. Niet gegeten in 't restaurant maar dat zag er ook heel goed uit. Al met al hebben wij een geweldige vakantie gehad!
Prachtige omgeving en mooi, kleinschalig en rustig park. Fijn restaurant en prima zwembad. Heel veel te doen op korte afstand van het park. De huisjes zijn ruim maar wel donker.
Mooi park, leuk huis en prachtige omgeving
Vriendelijk ontvangst. Mooie omgeving voor wandelingen en fietstochten
Zeer professioneel,knappe en volledig ingerichte chalets Eten was super ook al maakten wij gebruik van de catering
We waren blij verrast bij aankomst op het park. Kleinschalig, leuke en luxe huisjes, veel aandacht van het personeel.
Keurige huisjes! Prachtige tuin, goed restaurant, uitdagende wandelroutes direct vanaf het park, vriendelijke medewerkers. Zeker voor herhaling vatbaar.
Prima receptie en ontvangst.
Het was super!! Heel mooi gelegen in een dal. Goede service vriendelijke mensen. Schoon huisje!!! Het is niet te druk omdat het kleinschalig is. Maar de kinderen willen zelfs terug. Ontzettend geluk gehad met het weer natuurlijk.
Het is een mooi, schoon park met hele vriendelijke mensen. De omgeving is fantastisch.
Accommodatie en omgeving waren prima. Fijn zwembad. Erg genoten van het fietsen. Malmedy is een leuke stad.
Die Chalets sind super eingerichtet. Alles ist sauber und gut durchdacht. Der Stellplatz befindet sich direkt vor dem Haus. Schade, dass die Terrasse nicht überdacht ist. Schatten gibt es auch nicht allzu viel. Das Personal an der Rezeption ist super nett und immer hilfsbereit. Das Restaurant fanden wir etwas teuer. Alles in allem können wir aber die Feriensiedlung für Urlaub nur empfehlen.
Op wisseldagen restaurant gesloten houden is is geen beste binnenkomer vood de nieuwe gasten.
Vriendelijke receptioniste, net en ruim huisje, rustige en mooie omgeving.
de aankomst was prefect, alleen drukte kunnen ze niet aan. De rekening naderhand veel onduidelijk hoge elektro rekening, na navraag wordt gezegd dat je 137 kW hebt verbruikt in een week verblijf. Je kunt beter foto's maken van de meter als je binnen komt en weg gaat.
Alles prima. ideale en rustige omgeving om te wandelen en te fietsen.
huisje was modern en ruim. minpunt was dat ramen niet goed open kunnen op slaapkamer.
Elke dag met de auto naar een andere plaats geweest en veel gezien ,door het koude weer was fietsen of wandelen geen optie, maar al met al is het de moeite waard geweest ondanks de late maand oktober
Heel mooie locatie vriendelijk onthaal en vooral heel rustig en een mooie omgeving voor wie van mooie wandelingen houdt!
Met mooi en slecht weer er van alles te doen. Kinderen kunnen zwemmen, in het beekje spelen, spelen in de grote tuin. Als ouders kunnen je heerlijk relaxen. Sportievelingen kunnen fietsen, wandelen, kanoën etc. Het eten in de Brasserie Vonden We Niet hoogstaand. Verder vonden wij dat er weinig keukengerei wat. Geen dienblad. Een mooie oven maar geen ovenschaal. Het wat een tops kantine en we komen terug.
Deze vakantie was bedoeld om vooral onze ouders (83 jarigen) te laten genieten.En dat is volkomen gelukt. Op de ravel kan er worden gewandeld en gefietst.
De huisjes gelegen aan het grasveld (zie foto) hebben een mooi uitzicht. Alle huisjes hebben veel privacy. Het vakantiepark ligt aan een doodlopende weg in een dal, er loopt een goed fietspad direct achter het vakantiepark. Het binnen- en buitenzwembad, de tennis- en midgetgolfbaan zijn een mooie aanvulling op de mooie omgeving.
Weekendje uit met vrienden
Een heerlijke vakantie gehad
Eeen heerlijke rustige vakantie in een prachtige omgeving
Super mooi en rustig
een echt fijn parkmet alle voorzienigen,je kan iets gaan eten,jekan brood afhalen,je kan direct vanop het park beginnen met wandelen en fietsen,zalig. het is s'nachts stil en de eigenaars zijn zeer behulpzaam. wij hebben genoten van de rust en natuur!
Voor het eerst onze herfstvakantie hier doorgebracht, en een heerlijke midweek gehad. Prachtige huisjes met goede bedden, schitterende omgeving en meer dan uitstekende service van het verhuurdersechtpaar. Wij komen nog een keer terug, en daarna nog eens, en daarna nog eens...
We zijn er een weekend geweest, we dachten dat er meer mogelijkheden waren om met de honden te lopen, maar dat viel een beetje tegen. Ook in het huisje zelf viel het een beetje tegen, vonden het heel erg donker (zelfs overdag). Maar voor de rest hebben we ons ontzettend vermaakt, met wandelen en kanoën bij plopsaland. Winkels dicht in de buurt.
Begin augustus hebben wij genoten van een deugddoende vakantie in vakantiepark Val d'arimont in Malmedy. Een rustig vakantiepark weg van alle drukte, in een mooie groene omgeving met een zalig buiten- en binnenzwembad en lekker eten in het restaurant. Ook de kinderen hebben genoten van de speeltuin en de mooie omgeving. Volgende zomer gaan we opnieuw!
Heel mooi park gelegen in n dal. Leuk en gezellig huis. Veel te doen in de omgeving. Malmedy en Spa zijn zeker n bezoek waard.
Voor een rustige vakantie in een bosrijke omgeving moet je naar Val d'Arimont komen. In het restaurant kan je lekker gaan eten en op het terras kan je genieten van een drankje in de zon (als ze er is...) Het binnenzwembad is verzorgd, mooi buitenzwembad maar spijtig genoeg niet verwarmd. De speeltuin is heel klein en zou vernieuwd mogen worden. Minigolf en pingpong waren dus favoriet bij onze kindjes.We hadden een fijne vakantie om eens goed uit te rusten.
Leuk verblijf, een mooie locatie. Prima uitvalbasis om leuke dingen te ondernemen. De omgeving van het park is lekker rustig. Het zwembad heerlijk om van te genieten.
Het park is mooi gelegen, midden in de natuur. De chalets zijn ruim en goed onderhouden en gezellig ingericht. De zwembaden (binnen en buiten) vielen goed in de smaak bij de (grotere) kinderen en de hondjes vonden het beekje wat over het terrein stroomde erg interessant! Prima wandelmogelijkheden, de routes zijn over het algemeen goed aangegeven. Wij waren hier een week in de zomer, maar ook in de herfst lijkt ons dit zeker voor herhaling vatbaar!
Hele mooie plek. Kleinschalig en toch luxe. Fijn zwembad en vriendelijk personeel. Groot huis (type C), goed onderhouden en gezellig ingericht. Omgeving heeft veel te bieden: wandelpaden, ski- en sleemogelijkheden, leuke dorpjes en een interessante abdij in Stavelot. We komen zeker nog een keer terug want we willen de omgeving ook zien in de lente/zomer.
Erg mooi park, wij hadden vrijstaand 6 persoons woning, deze was precies zoals omschreven op de site. Huisje was van alle gemakken voorzien, erg lekkere bedden (boxspring), gecombineerd met de zeer rustige en donkere nachten is het dus met de nachtrust erg goed gekomen deze week. Genoeg ruimte in en om het huis, onze honden konden goed aan de lange lijn op het grasveld rond de woning vertoeven zonder iemand tot last te zijn. Geweldig weer gehad, hele week zon en zeer goede temperatuur, dus dit was een erg groot voordeel. Leuk binnen- en buitenzwembad, elke dag gebruik van gemaakt. 's avonds aardedonker, niet meer gewend in ons deel van nederland, heel apart! Goed restaurant, lekker gegeten, op donderdag en zaterdag BBQ bij goed weer, erg gezellig. In omgeving aardig wat te beleven, omdat het in onze week zeer warm was niet zo veel op pad geweest en lekker bij zwembad gelegen en gewandeld in de omgeving van het park. Voor herhaling vatbaar!
Zeer leuke vakantiewoning op een keurig net verzorgd rustig park waar je aan de receptie van alle kanten geholpen wordt. Ook de taal was geen probleem (nederlands). Beslist een aanrader voor wie van rust en de natuur houdt.
Leuk, gezellig, rustig gelegen klein vakantiepark. Je komt daar echt voor je rust, het enigste wat je hoort is het stromen van een beekje.... De facaliteiten die het parkje heeft is voldoende voor daar, alleen het jammere is is dat er geen supermarktje is op het park. Maar als je zorgt dat je (vooral als je aankomt op maandag) wat boodschappen meeneemt, dan komt dat goed. En het centrum van malmedy is met de auto ong. 5 a 10 min. rijden. Service van de medewerkers is daar perfect en zeer vriendelijk...Wij gaan zeker nog n keertje terug.. Met vriendelijke groeten, jessica
Mooie omgeving met vriendelijke gastvrije mensen. Vooral de beek welke door het park loopt spreekt kindereren zeer aan. Fam Rekers Enschede
Het plan werd opgevat om met broer, schoonzuster, partner 2 tieners en 2 honden een weekend naar de Ardennen te gaan. Op internet gekeken naar een huisje en vonden al snel iets Val dÁrimont. Binnen een uur geboekt en kon alles vragen wat ik wilde b.v. hebben we sneeuwkettingen nodig. We kregen direkt antwoord. Kwamen in een heerlijk warm huisje. Het pad ernaartoe was sneeuwvrij gemaakt en ook de parkeerplaats. We hadden een heerlijk warm huisje zonder veel toeters en bellen maar wel gezellig wat bijdroeg aan een prettig weekend met sneeuwpret, een wandeling in de bossen en skien in Ovifat, ca. 15 km verder. De kritische tieners vonden dat het huisje goed was uitgezocht en dat wil toch wat zeggen. Wat mij opviel was dat het huisje en sanitair goed schoon was. Kortom een verblijf is aan te raden.