Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Het vakantiepark l’Oustal del Carlat is gelegen aan de rand van het recreatiemeer van Carla Bayle en biedt een prachtig panoramisch uitzicht over de Pyreneeën. Het vakantiepark beschikt over een verwarmd openluchtzwembad met kinderbad en een ruim terras met ligstoelen (geopend van april tot september, afhangende van het weer), een restaurant, tennisbaan, halfpipe, waterfiets- en bootverhuur. Er is tevens een solarium aanwezig. Ook is er een gezellige bar waar diverse drankjes en snacks verkrijgbaar zijn. Het park beschikt over een restaurant met ontbijtservice (ter plaatse te regelen) en er zijn verschillende barbecueplaatsen op het park te vinden. Voor wie sportief wil zijn, zijn er diverse sportvelden voor voetbal, tennis, beachvolleybal op het park aanwezig. Ook is er een minigolf en jeu de boules baan. Voor de kleintjes is er een speeltuin. In het hoogseizoen organiseert het park diverse kinderanimatie en zijn er regelmatig feestavonden in het nabij gelegen kunstenaarsdorp Carla Bayle (400 m.). Eveneens is er in Carla Bayle een bakkerij en zijn er verschillende restaurantjes met een heerlijke Franse keuken. Op 21 juni wordt het jaarlijks terugkerende fête de la musique georganiseerd. Een festival waar amateurmuzikanten op de pleinen en terrassen hun kunsten vertonen.
De Pyreneeën vormen een bergketen die de natuurlijke grens tussen Frankrijk en Spanje markeert. In het gebied worden diverse natuurparken afgewisseld met pittoreske middeleeuwse dorpjes. De omgeving leent zich uitstekend voor wandeltochten; bij de receptie zijn diverse wandelroutes verkrijgbaar. Tijdens het wandelen kun je vele soorten dieren spotten. Er rijdt ook een toeristische trein ‘train jaune’ die je naar verschillende prachtige panoramische uitzichtpunten brengt. Een van de mooiste watervallen van de Pyreneeën is de waterval van Ars (75 km.). Deze waterval is alleen te voet te bereiken via een prachtige wandeltocht van 1,5 uur. Op 17 km. van het vakantiepark vind je de grotten van Mas d’Azil, de enige natuurlijke grot in Europa waar je met de auto doorheen kan. De grot is uitgehold door de rivier Arize. Ook golfen, raften en kanovaren zijn mogelijk in de omgeving (59 km.) nabij de plaat Ariège. De stad Toulouse, ook wel de roze stad genoemd door haar graniet roze gebouwen, ligt op 63 km. van het vakantiepark. Voor minder mooie dagen is hier voor kinderen een indoorspeelpark. Themaparken in de omgeving zijn: Cite de l’espace; een park geheel gericht op de ruimtevaart (69 km.) en Xploria; een park over de natuur van de prehistorie tot nu (17 km.).
Op 67 km. van het vakantiepark boven op een berg ligt de burcht en het kasteel van Montségur, een symbool van de weerstand van de Katheren; een religieuze stroom in de 12e en 13e eeuw.
Een stukje verder ligt Carcassone (104 km.). De stad staat op de UNESCO werelderfgoed lijst, het is de mooist bewaarde stad uit de middeleeuwen in Europa. In de stad hangt een gezellig sfeer met vele restaurants en terrasjes en in de zomer zijn er diverse festivals en middeleeuwse shows. Ook het onafhankelijke vorstendom Andorra (133 km.) is een bezoek waard. Of wat dacht je van het strand van Cap d’Agde (223 km.) voor een dagje aan de middellandse zee? Eveneens in Cap d’Agde vind je ‘Aqualand’, een waterpretpark voor het hele gezin!
Het autoluwe vakantiepark l’Oustal del Carlat biedt 70 vakantiehuizen voor 4 – tot 8 personen. De 4-pers. huizen (FR-09130-05) beschikken over twee slaapkamers. De 6-pers. huizen (FR-09130-07) over drie slaapkamers. Van de 6-pers. vakantiehuizen is een aantal huizen volledig aangepast voor mindervaliden. In deze aangepaste huizen is alles gelijkvloers en er is een parkeermogelijkheid voor de deur. De 8-pers. huizen (FR-09130-08) beschikken over vier slaapkamers, twee badkamers en twee aparte toiletten. Alle vakantiehuizen beschikken over een terras met tuinmeubilair en gratis WiFi.
Een vriendelijk onthaal, verzorgd huis en zwembad en een super mooie omgeving
ik vond het erg om iedere nacht wakker te liggen met een tikkend geluid van de elektriciteitskast. wij hebben dit nagevraagd hoe of wat dan kregen wij als antwoord van de klusjesman aldaar ja dat is irriterend inderdaad ik zal het melden. laatste nacht van onze vakantie was dit nog niet opgelost. Verder vind ik het erg dat er laat in de avond en 's nachts gewoon nog in het zwembad kon gesprongen worden met alle lawaai van dien. Wij kwamen voor de rust maar hebben hier maar enkele momenten van kunnen genieten. Ook was het zwembad niet verwarmt terwijl dit wel zo zou moeten zijn. Er was een dame met beperking ivm haar benen en zij kon zelf van het koude water geen gebruik maken van het zwembad. Spijtig dat ze ook geen fietsen verhuren dit ligt allemaal ver uit elkaar en dan nog 1dag een fiets huren 45 euro maar je moet eerst 45 min rijden met de wagen pff dus fietsenverhuur ter plaatse zou zeker een goede tip zijn.
Zeer mooie ligging.Fantastische ontvangst in het Nederlands van zeer vriendelijk koppel. Grote en gezellige huisjes met alle nodige comfort alleen het kookvuur was wat aan de kleine kant. Het nadeel is dat winkels en bezienswaardigheden redelijk ver zijn maar ik ben zeker met een goede uitbating dat hier in de toekomst kan aan gewerkt worden. Het park biedt vele mogelijkheden,ideaal met kinderen.
Mooie omgeving, veel te doen zien (ook als het wat minder weer zou zijn) en het park is top! Mooi, behoorlijk nieuw huisje dat van alle gemakken voorzien is. Parkbeheerders (een Belgisch stel) zijn heel aardig, goed bereikbaar en hebben alles goed geregeld. Kortom, een aanrader.
Fijne ontvangst van gastheer en gastvrouwen. Warm welkom gevoel. Accommodatie was uitstekend en goed verzorgd. Ruim voor 4 personen. Bedden lagen prima. Omgeving prachtig. Heerlijk ontbijten met een prachtig uitzicht. Wij hadden het huisje beneden bij het zwembad. Goede training als men naar de auto wilt lopen. Ruim 75 treden die men dan moet lopen. Voor een uitstapje moet men toch wel ruim 1,5 a 2 uurtjes rijden. Supermarkten zijn ongeveer een kwartier tot een uurtje rijden. Vanuit Carla-Bayle een uitstapje naar Lourdes, Toulouse, Carcassonne en nog meer steden.
Mooie omgeving. Accommodatie was erg schoon.
Verzorgd huisje, mooie ligging. Over het algemeen ook een rustig park, zeer aangenaam met kleine kinderen! Een hekje ter beveiliging aan de trap was handig geweest, er was er maar eentje voor heel het park!
Goede ontvangst, in het Nederlands zelfs. Mooie accommodatie en omgeving, heel rustig gelegen. Park en parking goed beveiligd, goed onderhouden. Woningen ruim en modern. Wifi werkt behoorlijk, ruime keuze aan TV-zenders, ook VRT.
Omgeving is goed, aankomst was goed geregeld we konden meteen ons huisje in en kregen informatie over alles wat er te doen was.
Wat een super ontvangst!!!! Hele toffe mensen en we voelden ons direct thuis
prima omgeving voor rustige vakantie
De laatste 2 weken van September 2016 voor 2 personen geboekt. Vriendelijke ontvangst, mooie omgeving. De accommodatie was bestemd voor 6 personen. Helaas was de inventaris hierop niet afgestemd. Er ontbrak nog wel het een en ander. Op eerste gezicht leek het schoon, maar al gauw bleek dat de koelkast niet schoongemaakt was. Verder bleek er veel stof en spinnenwebben te zijn kortom geen schoon, opgeruimde vakantiehuis.
très joli site, logement correct, et étions dans les premières maisons face au lac et devant la piscine donc très chanceux car en premier plan