Poggio all'Agnello Country Beach & Residential Resort is een in 2011 opgeleverd groot en luxe vakantiepark met vele faciliteiten voor jong en oud. Zo zijn er sportvelden, tennisbanen, meerdere zwembaden en een leuke speelweide voor de kinderen. De ligging in Toscane met z'n heerlijke natuur en mooie kust is uitstekend te noemen; u heeft alle ingredienten van een zon- en strandvakantie binnen handbereik, maar u zit niet middenin de drukte van een toeristische badplaats. Het privéstrand, te bereiken met een shuttle bus vanaf het park, ligt aan de Golf van Baratti en dichtbij de mooiste en meest karakteristieke stranden van Etruskische kust. Andere stranden in de buurt zijn oa. Buca delle Fate, Perelli Carbonifera, Perelli Mortelliccio en het strand van Rimigliano. De stad Piombino ligt op ca. 7 km. van Poggio all'Agnello. Hiervandaan bereikt u het eiland Elba per veerboot in ca. 45 minuten, een leuke dagtocht! U bereikt eenvoudig diverse leuke en gezellige vissersdorpjes in de directe omgeving. Bezoekt u ook San Vincenzo eens. Het aangrenzende Natuurpark van Rimigliano is ook zeker de moeite waard. De Middeleeuwse stadjes Bibbona, Bolgheri, Castagneto Carducci en Massa Marittima zijn alle gelegen in een straal van 50 km. om het vakantiepark. In slechts een uurtje rijden bereikt u ook de fantastische stad Pisa. Kortom; alles is aanwezig om van uw welverdiende vakantie een onvergetelijk verblijf te maken.
De verschillende types appartementen liggen verspreid over de vrijstaande appartementenhuizen. Deze laagbouw past uitstekend in het Toscaanse landschap. U heeft de keuze uit verschillende varianten; een studio (2-pers. IT-57025-01), een studio met slaapvide (4-pers., IT-57025-02), een 4-pers. appartement (IT-57025-03) en een 5-pers. appartement met slaapvide (IT-57025-04). Er zijn tevens een studio (2-pers. IT-57025-16) en een 4-pers. appartement (IT-57025-17) met een terras of balkon. Alle appartementen zijn modern, comfortabel en stijlvol ingericht en beschikken over airconditioning.
- Slechts kleine honden zijn op aanvraag te boeken.
- Voor circa € 3 p.p.p.d. koopt u een ticket (heen en terug) met de parkeigen shuttle service (beschikbaar van medio juni tot eind augustus) naar het strand. U betaalt circa € 20 voor een week per persoon.
- Op aanvraag kunt u gebruik maken van het privéstrand behorende bij het park. Dit kost circa € 140 per week. U beschikt dan over een parasol en twee ligstoelen. Obv beschikbaarheid en ter plaatse te regelen. Alle prijzen onder voorbehoud.
- Standaard zijn er bed-, hand- en keukenlinnen aanwezig in uw appartement. U kunt deze vernieuwen voor resp. € 10 per bed, € 10 per pers. en € 5 per set per wissel.
- Standaard beschikt u over één parkeerplaats per appartement. Voor € 30 per week huurt u een extra parkeerplaats. Dit alles obv beschikbaarheid en dus op aanvraag.
- Het kan voorkomen dat in bepaalde periodes het olympisch zwembad door sportgroepen wordt gebruikt.
- Bij gebruik van het zwembad, is een badmuts verplicht. Deze kunt u eventueel ter plaatse aanschaffen.
- Indien de keuken in het appartement bij vertrek niet schoon wordt achtergelaten, wordt een bedrag van € 38 ingehouden op de borg.
- U kunt obv half pension verblijven. Dit kunt u ter plaatse bij de receptie regelen.
- Volgens de richtlijnen van de overheid worden er diverse extra maatregelen genomen op de vakantieparken. Hiermee beschermt men uw goede gezondheid en veiligheid. Op vakantieparken waar faciliteiten als animatie, kidsclub, zwembad, wellness en restaurants aanwezig zijn,kunnen aangepaste openingstijden en regels van toepassing zijn. Ook kunnen deze faciliteiten nog gesloten blijven. Zodra het volgens de adviezen van de overheid mogelijk is, worden de faciliteiten weer geopend.
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Vriendelijke ontvangst, ondanks dat we te vroeg waren toch gelijk sleutel gekregen. Appartement was kleiner dan verwacht, meer studio, maar netjes, comfortabel en schoon. Wat gelijk opviel was dat hele park er keurig onderhouden uitzag. Gebeurt niet vaak dat werkelijkheid mooier is dan de foto’s op internet.