In het bekende Neukirchen am Großvenediger, in de wijk Rosental, met een geweldig zicht op de Großvenediger en de andere omliggende bergen van het National Park Hohe Tauern, is dit prachtige geheel vernieuwde vakantiehuis gelegen.
Het huis beschikt over meerdere vakantiewoningen. Op de 1e etage bewoont u 2 naast elkaar gelegen appartementen, ideaal voor samen reizende families of vrienden. Samen vakantievieren, maar toch ieder zijn privacy.
Elke vakantiewoning is zeer ruim en modern is ingericht, zonder de charme van de omgeving te verliezen. Door de warme inrichting, het gebruik van natuurlijke materialen en prachtige details voelt u zich gelijk thuis.
Naast de woonkamer met open keuken, voorzien van moderne apparatuur, beschikt u per appartement maar liefst over 4 slaapkamers en 2 badkamers. Totaal zijn er slaapmogelijkheden tot 20 personen. Het balkon aan de zonzijde biedt een prachtig uitzicht over de omliggende bergen.
In de winter kunt u gebruik maken van de gratis skibus welke u snel naar de skilift brengt. Afdalen op ski’s kunt u tot vlak bij het huis. Verder zijn er natuurlijk meer dan voldoende mogelijkheden om te langlaufen, wandelen of een arrenslee tocht te maken. Vergeet niet om de rodelbaan van Bramberg te bezoeken, deze behoort tot een van de langste rodelbanen van Europa. In de zomer worden er volop activiteiten georganiseerd, kunt u heerlijk wandelen, mountainbiken en mag een bezoek aan de watervallen van Krimml zeker niet ontbreken. Overigens is er een fietsenberging beschikbaar voor uw eigen meegebrachte fietsen, en beschikt u over 2 parkeerplaatsen.
- Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
- Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
- Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
- Let op: er zijn COVID-19 maatregelen van kracht. Er kunnen andere voorwaarden gelden met betrekking tot skipassen, openingstijden en het gebruik van de skiliften in de wintersportgebieden. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden is om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Prima accommodatie. Woonkamer had niet echt een zithoek, slechts 1 losse bank
Herzlich, informativ - einfach 1A
Het betrof een nieuwe accommodatie, prima verzorgd. Ongeveer een 20 minuten rijden naar Hoch-Krimmel, een prima skigebied. De Wildkogel arena is ongeveer 10 minuten rijden. Dit laatste is een prima skigebied voor families. Nadeel is dat je elke ochtend minimaal een uur in de rij staat om met de gondel naar het skigebied te komen.
Goede prijs/kwaliteitsverhouding, bijzonder vriendelijke gastvrouw, prima locatie tussen Wildkogel-Arena Neukirchen Bramberg en skigebied Zillertal Arena.
Fijn appartement. Dichtbij Neukirchen en de skipistes. Uitstekende wandel mogelijkheden en een zeer gastvrij onthaal door de eigenaars.