Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Deze ruime vakantiewoning voor 8 personen met 3 slaapkamers ligt aan rand van Hopfgarten in Brixental in het vrijstaande huis 'Oma Wetti' en beslaat de gehele 1e etage. Op een rustige en zonnige ligging op loopafstand van alle faciliteiten. Dit huis biedt veel privacy en is ideaal voor grotere gezinnen.
Gelegen in het uitgebreide en sneeuwzekere skigebied Skiwelt WilderKaiser-Brixental met mooie wandelroutes naar Höhe Salve, Ellmau of het hoger gelegen Hintersteiner See. De skilift en het centrum van Hopfgarten met restaurants, winkels en openbaar vervoer liggen op 300 m afstand. De skibushalte ligt op 300 m.
Er is een woonkeuken met oven en er zijn 3 slaapkamers waarvan 2 met een 1-persoonsbed en een 2-persoonsbed en 1 slaapkamer met een 2-persoonsbed. Er is een badkamer en apart toilet met wastafel, een kinderbedje, kinderstoel en er is een ruim balkon aanwezig. Je kunt je auto kwijt op de parkeerplaats.
De luchthaven van Innsbrück ligt op 78 km afstand.
Vriendelijk ontvangen door de eigenaresse die zowat om de hoek woonde. Het appartement was net en lekker ruim, het kraakte wel wat en was vrij gehorig, zaten groep jongeren boven ons en die hoorden we tot laat in de nacht rondlopen lachen en zingen. Uitzicht vanaf het balkon was geweldig lekker dicht bij het gezellige centrum van hopfgarten en loopafstand na de bergbaan, zeker een aanrader om een regionale meerdagen bergbaankaart (voordelig in prijs) te pakken om lekker in verschillende regio's binnen korte rijafstand te wandelen.
Alles was eigenlijk simpel maar ook goed