Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit ruim opgezette, gedeeltelijk autovrije vakantiepark grenst aan de Weerter en Budeler bergen, met uitgestrekte bossen, zandverstuivingen en heidevelden. De ligging, de vele en vooral ook de diverse faciliteiten en de kwaliteit maken deze locatie zeer geschikt voor jong en oud. Ook in de omgeving zijn vele mogelijkheden om te vertoeven. Omdat het park in een prachtig natuurgebied ligt, zijn er fiets-, wandel- en mountainbikeroutes in overvloed. Met het hele gezin kunt u natuurlijk ook een bezoek brengen aan de Efteling of Dierenrijk Europa. Of wat te denken van gezellige steden als Eindhoven of Maastricht. De eindeloze mogelijkheden op het park en in de directe omgeving zorgen ervoor dat u uw vakantie kunt indelen zoals u dit wilt.
De luxe, vrijstaande Comfort villa's in Weerterbergen bevinden zich op een apart deel van het park. Ze zijn ruim en comfortabel en zijn te boeken in drie verschillende types.
Er is een 10-persoons villa (NL-6002-23) met vier slaapkamers en drie badkamers. Op de begane grond beschikt u over één slaapkamer en één badkamer.
Er is ook een 14-persoons villa (NL-6002-24) met vijf slaapkamers en drie badkamers. Op de begane grond beschikt u over één slaapkamer en één badkamer.
Tot slot is er de grootste villa die beschikbaar is in Weerterbergen, het 24-persoons type (NL-6002-25). Deze villa beschikt over negen slaapkamers en zes badkamers. Op de begane grond beschikt u over twee slaapkamers en één badkamer.
Alle villa's zijn in 2017 gerestyled en daardoor compleet, modern en smaakvol ingericht. In de lichte woonkamer vindt u een flatscreen-tv. De open keuken is voorzien van inbouwapparatuur zoals een vaatwasser en een combimagnetron. De slaapkamers zijn voorzien van eenpersoons boxspringbedden, waarvan sommige tegen elkaar aan staan in een tweepersoonsbedopstelling. Op deze verdieping vindt u ook een traditionele sauna.
Elke villa beschikt over een ruime tuin met terras en tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's. De overige auto's kunnen op de centrale parkeerplaats worden geparkeerd.
In Weerterbergen kunt u ook verschillende 4-persoons- en 6-persoonsaccommodaties boeken.
(Let op: Dit is een autovrij familiepark. Nadat u uw bagage heeft uitgeladen, dient u de auto terug te brengen naar de centrale parkeerplaats.)
Het zwembad van Roompot Weerterbergen is van 10 t/m 14 november 2025 gesloten in verband met onderhoudswerkzaamheden.
Let op: huisdieren zijn op aanvraag toegestaan. & Van 10 t/m 12 juli 2026 vindt in Weert het Bospop-festival plaats. Veel van onze gasten zullen dit evenement bijwonen, waardoor onze faciliteiten in dit weekend mogelijk beperkt of gesloten zijn.
Mooi park met veel faciliteiten!
Mooi park, heel mooi huisje, genoeg ruimte voor 10 personen en prachtig gelegen rond mooi grasveld met voldoende ruimte om te spelen.
Zeer schone, mooie en leuke plek, geschikt voor kinderen en gezinnen
Heel goed wel druk ivm Corona. Bosrijke omgeving
Accommodatie was netjes