Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Het ruim opgezette Landgoed De IJsvogel is, mede door haar centrale ligging in Nederland, een locatie met vele en diverse mogelijkheden. Het vakantiepark wordt gekenmerkt door rust en ruimte in combinatie met verschillende activiteiten. Met de Veluwe naast de deur is het een absoluut wandel en fietsparadijs. Het gezellige centrum van Voorthuizen (ca. 4km.) biedt vele gezellige restaurantjes. Maar ook steden als Utrecht (ca. 46km.), Amsterdam (67km.), Zwolle (ca. 51km.) en Arnhem (ca. 37km.) zijn goed te bereiken. Op het park zijn de mogelijkheden eindeloos om de dag door te komen. Dit varieert van zowel een overdekt als een openlucht zwembad tot bowlingbaan en van sportvelden tot een gezellig "hapas" (Hollandse tapas) restaurant. Ook aan de allerkleinste is gedacht; de indoor speelruimte en het animatieteam zorgen voor veel plezier. Door de veelzijdigheid van Landgoed De IJsvogel kan de hele familie een heerlijke vakantie beleven.
Deze geschakelde accommodaties op Landgoed de IJsvogel zijn met veel zorg ontworpen en ingericht. De gebruikte materialen en meubels zorgen ervoor dat u zich direct thuis voelt. U heeft de keuze uit twee varianten binnen dit type; een 4-pers. (NL-3781-44) en een 6-pers. (NL-3781-45) woning. Vanzelfsprekend zijn ze allemaal voorzien van een terras met comfortabel tuinmeubilair.
Sehr schönes Haus, tolle Lage und bei Fragen ein sehr freundliches Personal
Fijn huisje, van alle gemakken voorzien
Sehr freundliches Personal; eine schöne Anlage und eine sehr schönes Haus!
Bij aankomst om kwart over drie was het huis nog niet beschikbaar aangezien het was 'afgekeurd' na het verblijf van de vorige gasten, met daarbij de vraag of wij later terug konden komen (volgens de boeking werden wij tussen 15u en 18u verwacht). Na onze terugkeer bij het huisje om half 5 konden wij er wel in. Eenmaal uitgepakt bleek steeds meer dat het huis zeer vies was. De vloer plakte in het gehele huis, de WC was modderig en niet schoongemaakt, het servies en bestek waren niet schoon, er zaten vetvlekken op de deuren en keukenkastjes en er lag een niet recent ontstane laag stof onder de bedden. De volgende dag hebben wij de staat van het huis gemeld bij de receptie, waar wij van de redelijk nonchalante receptioniste de schoonmaakkosten (€65) terug hebben gekregen. Hierna hebben wij zelf de WC schoongemaakt zodat wij niet steeds onze schoenen aan hoefden te doen om het toilet te gebruiken. Naast de extreem teleurstellende hygiëne van het huis was het interieur modern en prima, de bedden waren comfortabel en de keuken was redelijk compleet. Het park was rustig en de bossen in de omgeving zijn zeker een aanrader voor wandelaars. Vanwege de viezigheid in het huis en het de matige bereidheid van het personeel om het op te lossen kan ik deze accommodatie niet aanraden.
Het huisje was fantasties. De omgeving is lekker rustig en voor kinderen ideaal.
Goed en het was netjes
de lepels waren te groot.
We houden van het voorjaar, maar begin maart een vakantiehuis boeken bij Belvilla? Ja, ondanks het regenachtige weer, veel bewolking en temperaturen rond 10 gr. hebben wij 'n beetje gewandeld en 'n beetje gefietst. En... het huisje 5 sterren, het was er goed toeven.