Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit charmante vakantiehuis in Villecroze ligt midden in de natuur en biedt de ideale setting voor een rustige familievakantie. Met 4 knusse slaapkamers biedt het comfortabel plaats aan maximaal 8 gasten en is het dankzij de aanwezigheid van een kinderstoel en kinderbedje zeer geschikt voor gezinnen met kinderen.
Gelegen in het hart van de Provence, is het perfect voor dagtochten naar lokale markten, wijngaarden, het prachtige Lac de Sainte-Croix en schilderachtige wandel- en fietsroutes die door pittoreske dorpjes slingeren. Watervallen en grotten in de buurt beloven een vleugje avontuur, terwijl de woensdagmarkt en nabijgelegen restaurants authentieke Franse gerechten serveren.
Het huis is omgeven door een ruime tuin met olijf- en notenbomen, plus een groot gazon, ideaal om te spelen of te ontspannen. Geniet van zonnige middagen bij het privézwembad met ligstoelen of kook buiten in de buitenkeuken. Een schaduwrijk overdekt terras biedt een koele plek op warme zomerdagen.
Het treinstation van Fréjus ligt op 50 km afstand en de luchthaven van Nice op 100 km.
Wij vinden het een heel fijn huis, met een mooie grote tuin eromheen. Fijne omgeving..en ook voor dagjes uit naar het strand of saint- tropez. Ook was het fijn contact hebben met Marjolein, de dame die klaar staat als je aankomt bij het huis.
Het huis in Villecroze is een fijn huis, veel ruimte er om heen, rustig gelegen en een mooi zwembad. Er zijn veel leuke zitjes met stoelen, waar het goed toeven is. De beheerster is een bijzonder prettige vrouw die heel goed bereikbaar is als er iets is en snel actie onderneemt. Complimenten! Het huis is wel dringend toe aan onderhoud de septictank die niet goed werkte waardoor toiletpapier niet door de toilet mocht, maar in aparte bakjes moest worden opgevangen. Ook de schoonmaak kon beter, het was oppervlakkig schoon, maar veel spinnenwebben en dode mieren in de keukenkastjes. Voor 200 euro schoonmaakkosten mag je wel iets beters verwachten.
Dank voor uw bericht. U heeft gelijk wat betreft de sceptic tank, deze is dan ook geheel vernieuwd. De schoonmaak zullen we extra in de gaten houden aankomend seizoen. Tevens wordt er momenteel een nieuw zwembad gebouwd, zodat alle gasten in 2023 van een fantastisch zwembad kunnen genieten.
Gegend, Lage und Pool sind sehr schön. Leider hält das Haus nicht, was es verspricht. Bei Ankunft war es schmutzig, marode, Toilette verstopft.
Dank voor uw reactie. Het toilet liep inderdaad niet goed door en is direct door de loodgieter verholpen. Helaas heeft u tijdens verblijf niet gemeld dat de woning niet schoon was, dan hadden wij actie kunnen ondernemen. Wij vragen altijd na enkele dagen of alles naar wens is en dat was zo meldde u. Jammer dan achteraf toch dit te lezen.
Heerlijke stille plek met veel mogelijkheden om in de buurt te wandelen en dorpjes te bezoeken.
het zou intressanter zijn wanneer de aankomst vroeger zou kunnen plaats vinden
Het was een heel fijn huisje, ligging is goed voor diverse uitstapjes. Het huisje is wel een beetje gedateerd. Ontvangst was heel erg goed, een hele fijne contactpersoon. Nogmaals dank, Marjolein!
Gezellig klein dorpje , met al wat je nodig hebt vlakbij. Wijnproeverijen, supermarktjes enz... Het vakantiehuisje zelf is rustig gelegen, mooie ruime tuin ideaal voor de kids! Zeer landelijk gelegen weg van alle drukte. Ideaal voor een ontspannende vakantie! Leuk huisje, wat verouderd doch met alle nodige comfort. Wordt goed onderhouden.
Prima huis, goed schoon...alleen probleem met zwembad was niet schoon is echter wel gelijk dezelfde dag geregeld door beheerder. 2 ligstoelen waren al kapot helaas...het huis is voor 8 personen en dus maar 6 goede ligstoelen bij het zwembad. Buitenverlichting deed het niet dus zelf sfeerverlichting aangeschaft voor buiten. En de koelkast is aan vervanging toe die deugt niet. Verder prima huis en mooie vakantie gehad.
Hartelijk dank voor uw reactie en uw opmerkingen. Inmiddels hebben wij een nieuwe grote ijskast geplaatst met groot vriesgedeelte. Ook hebben wij de buitenverlichting laten repareren en hebben we de ligstoelen vervangen. Het bedlinnen hebben we ook weer nieuw aangeschaft. Verder hopen we dat u heeft genoten van uw verblijf