Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Waterpark Belterwiede in Wanneperveen bij Giethoorn is de ideale start voor een heerlijke, waterrijke vakantie in alle seizoenen van het jaar. Waterpark Belterwiede ligt in een unieke omgeving waar rust en ruimte nog bestaan temidden van het prachtige natuurgebied Weerribben-Wieden in de Kop van Overijssel. Wat denk je van een boottocht langs Giethoorn, bekend als Hollands Venetië? Of heerlijke fiets- en wandeltochten maken langs rietkragen en waterpartijen? Prachtige wandelroutes leiden je over petgaten (karakteristiek voor dit veenlandschap) met houten bruggetjes en vlonders. Lekker vissen vanuit je eigen tuin aan het water of heerlijk zwemmen in de vrije natuur. Alles kan op of vanaf Waterpark Belterwiede. Alle luxe vrijstaande bungalows liggen aan het open water en hebben een eigen aanlegsteiger. Je kunt je boot meenemen en aanmeren bij jouw villa. 's Winters bind je, bij voldoende ijs, vanaf het terras de schaatsen onder voor diverse mooie schaatstochten. Het park dankt zijn naam aan het water waar het aan gelegen is "De Belterwijde".
Een oase aan het water met een privé-aanlegsteiger
Welkom in uw rustige toevluchtsoord op Waterpark Belterwiede. Elke villa ligt direct aan het water, waardoor u de luxe heeft om uw boot direct voor de deur aan te meren. Deze charmante villa's met rieten daken zijn voorzien van modern comfort, een gezellig interieur en prachtig aangelegde tuinen met een gemeubileerd terras, perfect om buiten te eten. Of u nu met vier of zes personen bent, u vindt hier opties voor elke behoefte, inclusief villa's met slaapkamers en badkamers op de begane grond voor extra gemak.
Natuur, rust & huisdiervriendelijke avonturen
Deze villa ligt in het rustige dorpje Wanneperveen en biedt een adembenemend uitzicht over het meer Belterwiede en directe toegang tot de schilderachtige waterwegen van Nationaal Park De Wieden. Word wakker met vogelgezang, geniet van uw ochtendkoffie aan het meer of stap direct vanaf uw aanlegsteiger in een kajak. Reist u met huisdieren? Dan heeft u geluk: dit gebied is een paradijs voor dierenliefhebbers, met hondvriendelijke paden en zelfs huisdiervriendelijke bootverhuur voor gezamenlijke avonturen in de natuur.
Eten & Ontdekken Rondom Giethoorn
Na een dagje varen of het verkennen van het nabijgelegen "Venetië van het Noorden" — Giethoorn — kunt u heerlijk ontspannen met een diner bij lokale favorieten zoals De Lindenhof (met Michelinster) of de relaxte Brasserie de Pergola. Veel cafés in de omgeving bieden huisdiervriendelijke terrassen, zodat uw trouwe viervoeter ook kan meegenieten. Of u nu op zoek bent naar rust of juist op verkenning wilt, deze villa aan het water is de perfecte uitvalsbasis.
Super Aussicht , tolles Haus . Wir haben unseren Urlaub genossen .
Das angebotene und von uns gebuchte Haus mit SEEBLICK war angeblich nicht verfügbar. Meine Bitte an die Parkverwaltung auf Klärung mit Ihnen wurde nicht nachgekommen. Im Haus 189/2 war es kalt, der Ein gangsbereich roch nach Urin, die Betten sehr schmal, die Wohnzimmergarnitur durchgesessen. Die Beleuchtung in einigen Bereichen dunkel. NIE WIEDER!
Ein Tolles gepflegtes mit Liebe eingerichtetes Haus. Wir haben uns sofort zuhause gefühlt. Alle sind sehr freundlich und Hilfsbereit. Wir kommen wieder
prachtig huis met een heerlijke tuin
We waren zeer tevreden voor herhaling vatbaar.
Village bien tenu. On apprécie les bornes de recharges pour VE.
Es war nicht sauber, einiges kaputt und veraltet
Prachtige locatie, eenvoudige afhandeling en prima inrichting + tuin
we kregen de verkeerde bungalow daar hebben we geen gebruik van gemaakt. en Belvilla laat niets meer van zich horen
Die Lage ist traumhaft, Das Badezimmer ist schon ein bischen in die Jahre gekommen. Sonst war alles in Ordnung
Mooie ligging , gezellig en goed uitgeruste woning
Mooi compleet en comfortabel huis , fantastisch gelegen aan water.
Außerhalb der Saison, ein wunderbares Ferienhaus mit viel Ruhe, direkt am Wasser. Hundefreundlich, eingezäunt; recht gut ausgestattet. Unser Kurztrip war toll.
Prima huisje, keuken verrassend compleet. Niet helemaal duidelijk vermeld in de omschrijving, maar beddengoed betreft een verplichte afname,geen keus.
Het huis nr. 4 staat niet mooi aan het water, je kijkt tegen het boothuis aan. Verder is het huis oudbollig ingericht en zijn de matrassen echt slecht. De foto's die je ziet op de site komen absoluut niet overeen met het huis wat je krijgt. Erg jammer!
In het huisje tegenover ons verblijven 11 jongeren (tijdens corona?) terwijl het een huisje voor 6 personen is. Hoe kan dit?
Mooie omgeving waar je relaxed kunt verblijven
Het is een fijn huis met een grote tuin en eigen aanlegsteiger en een mooi uitzicht op water. Genoeg ruimte om te parkeren. De inrichting is prima, want er is genoeg zitplaats voor 4 personen. De keukeninrichting is vrij compleet. Wij hebben er een heerlijk paasweekend gehad.
Fijn huisje op een mooi schoon park. Het huisje ook super schoon. De wifi heeft alleen bij aankomst gewerkt, overige dagen konden we er niks mee. De bedden zijn een ramp. Als je je omdraait veert het zo hard dat je er bijna uitvalt.
Alles super gelaufen alle sehr nett und wenn es ein Problem gab wurde es sofort erledigt. Schöne Anlage. Wir kommen wieder auf jeden Fall.
Das Haus ist sehr schön und hat eine tolle Lage. Sehr empfehlenswert ist es, sich für die Zeit des Aufenthaltes ein Boot zu mieten. Würde auch zu baden empfehlen, mit dem Boot auf den See raus zu fahren, da das Wasser direkt vor dem Haus nicht so sauber ist... Personal im Park ist auch sehr freundlich. Für einen ruhigen familienurlaub absolut empfehlenswert.
Vriendelijke ontvangst, mooi vakantiehuis, prachtige omgeving.
Helaas zijn we bij Belvilla anders gewend We kregen niet het huis voorin het park wat op de foto's staat afgebeeld, maar een huis achterin. Dit huis bleek bij aankomst erg vuil, rooster boven de ramen volledig dicht met vuil en het vet droop van de afzuigkap. Verder wilde je het rooster van de BBQ liever niet optillen en rook het in het huis vies. Een voordeel was dat de tuin volledig was afgesloten zodat onze hond vrij rond kon lopen. De receptie was kort na onze late aankomst dicht, alleen bereikbaar via noodnummer. Dat vonden we overdreven om te bellen. Hebben daarom zelf schoongemaakt, waarna we alsnog, zeker gelet op de mooie omgeving een leuke week hebben gehad.
bij aankomst was de receptie gesloten er hing een envelop met sleutel voor ons klaar. Het vakantiehuis is in een woord top het voelde gelijk als thuis komen, met als uitzondering dat het uitzicht mooier was dan thuis. Het vakantiehuis is zeer luxe en comfortabel. Inmiddels zijn we al in tig vakantiehuizen geweest dit huis is zeker een van onze favorieten. We willen zeker in de zomer nog een keer terug komen.
villa merveilleusement située au bord du lac, avec vue sur tous les oiseaux qui évoluent devant nous, très bon équipement intérieur. Par chance une semaine de plein soleil. C'est la deuxieme fois que nous venons et on reviendra certainement.