Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en is geschikt voor 10 personen, ideaal voor meerdere gezinnen of groepen vrienden. Deze boerderij ligt in de Gers: het gebied tussen Toulouse en Bordeaux in het zuidwesten van Frankrijk, het hart van Gascogne.
De omgeving bestaat uit glooiende landschappen, karaktervolle geuren en klanken. De regio biedt u het hele jaar door een keur aan recreatiemogelijkheden en ontspanning.
De boerderij is gerenoveerd heeft een grote woonkamer met open keuken. Er zijn 2 slaapkamers en 1 badkamer op de beneden verdieping en 2 slaapkamers en 1 badkamer op de 1e etage. Na een dagje uit, kunt u heerlijk genietsn bij het omheinde zwembad met zonneterras en buitendouche. Bij de boerderij heeft u een groot terras met barbecue en in de tuin staan een trampoline en een tafeltennistafel.
Er is WiFi in het huis en er zijn maximaal 2 huisdieren toegestaan. Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren onder de 25 jaar.
- Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen
- Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
- Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
De omgeving is mooi. Veel groen en rustig. Ideaal voor een rustige vakantie. Fijne ontvangst door de dame die het zwembad onderhoud. Alles is aanwezig voor een topvakantie. Goed afsluitbaar zwembad voor de kinderen en goed onderhouden.
De doorgegeven coördinaten klopten niet en we hebben zelf de coördinaten moeten vinden . Bij aankomst was er geen ontvangst, geen uitleg, sleutel lag buiten in een BBQ. Overdekt terras was mooi en een mooi ruim zwembad. Achterstallig onderhoud tegels en voegen zwembad. Omgeving is afgelegen in tegenstelling wat de uw site voorspiegelt. De omgeving was heel mooi. Er waren heel veel vliegen, horzels en dazen, dit komt hoogstwaarschijnlijk door de paarden die gelijk aangrenzend aan de tuin staan.
aankomst was goed. De locatie goed gevonden. Heel rustig gelegen woning. Heel veel gerief aanwezig om te koken. Zwembad was proper en werd regelmatig gecontroleerd. Minpunt kinderstoel niet meer veilig. (bruin kinderstoel dat omgevormd kan worden tot tafeltje en aanzetstoel was met lint bevestigd tot verhoogd kinderstoel en zeker niet veilig).
Fantastisch huis, zeker met kleine kinderen. Trampoline, 2 huisjes met glijbaan, schommel, omheind zwembad, ... De trap aan het terras kan worden afgezet met hekken om ongevallen te voorkomen. Bovendien ligt het huis op het einde van een lange doodlopende straat. Het is er zalig rustig. Ruim terras met zonnescherm en goede BBQ. Meer dan voldoende huisraad, alles is werkelijk voorzien. Wifi werkt uitstekend. Wij overwegen om terug te gaan!
Prijs - kwaliteit een uitstekend huis en accomodatie
Als u opzoek bent naar rust dan ben je hier op het goede adres! De winkels zijn wel ver, je bent snel een zuur onderweg.
Mooi zwembad, vele ligzetels en ruim huis. De aanwezigheid van lakens en enkele handdoeken was top. De wifi was gratis, en echt wel een must om op zoek te gaan naar activiteiten in de buurt ( waarvoor we telkens minstens een half uur tot een uur moesten rijden). Heel rustig, vriendelijke ontvangst. Alles aanwezig.