Deze moderne vrijstaande villa heeft een ruim privé zwembad, 4 slaapkamers en 3 badkamers en is geheel voorzien van airconditioning. Vanuit het vliegveld van Alicante bent u in 10 minuten bij de villa en kan uw vakantie gelijk beginnen.
De keuken is compleet ingericht met o.a. afwasmachine, in de tuin zijn er diverse zitjes, een groenstrook om te chillen en voldoende ligstoelen om van de zon te genieten. Neem een heerlijke duik, een verfrissend drankje of lees eindelijk eens dat boek wat u al zolang wilde doen. Het kan hier allemaal.
Villa Dara ligt op een geweldige locatie en op 10 minuten loopafstand van bars, restaurants en meerdere supermarkten. Met de auto bent u zo bij het strand en steden als Alicante en Torrevieja zijn een bezoek meer dan waard.
Oppervlakte huis : 157 m²
Er zijn voor deze accommodatie nog geen reviews ingevuld.