Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Verscholen in het betoverende landschap van Umbrië biedt deze huisdiervriendelijke villa een vredig toevluchtsoord voor twee gasten die op zoek zijn naar ontspanning en charme. Gelegen op slechts 1 km van het centrum van Cannara Assisi, biedt het gemakkelijke toegang tot de rijke geschiedenis en het adembenemende landschap van de regio. Op de begane grond vindt u een gezellige woonkamer met een comfortabele eenpersoons slaapbank, tv en een zithoek, perfect om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. De open keuken, uitgerust met een kookplaat en wastafel, maakt het gemakkelijk om eenvoudige maaltijden te bereiden, terwijl de goed ingerichte slaapkamer zowel een eenpersoonsbed als een tweepersoonsbed biedt, voor een goede nachtrust.
De villa reikt zijn charme verder dan alleen het interieur, met een ruime gemeenschappelijke tuin van 3000 m², ingericht met ligstoelen en schaduwrijke zitjes voor rustige momenten in de frisse buitenlucht. Het privébalkon nodigt gasten uit om te genieten van een panoramisch uitzicht en het gemeenschappelijke zwembad (14 x 6 m) biedt een verfrissende ontsnapping, geopend van mei tot en met september. Speeltoestellen en goed onderhouden groene ruimtes creëren een ontspannen sfeer, ideaal om te genieten van rustige middagen.
Voor het diner is de villa gunstig gelegen op 4 km van lokale restaurants, waar gasten kunnen genieten van authentieke Umbrische gerechten.
Aankomst, accommodatie, omgeving goed.
Prachtige plek in een schitterende omgeving.
Nous avons apprécié cet agritourismo pour sa localisation avec une belle vue sur assise. Cependant le rapport qualité prix n'est pas bon car le prix ne correspond pas aux prestations attendues.(petitesse du gîte,accueil correct mais peu chaleureux ,dîner du terroir très cher pour ce que c'est )
Genoten van een heerlijk verblijf in Le Rondini Di Francesco Di Assisi. Een verzorgd, prettig en schoon appartement (niet groot) in een rustige agriturismo. In de ruime tuin voldoende zitjes en een lekker zwembad. De omgeving is prachtig en het uitzicht op Assisi is bijzonder. Aardige gastvrouw die haar best doet om het je naar de zin te maken.
zeer proper appartement
neue, sehr freundlche Anlage mit außergewöhnlich schönem Pool (mit Wirlpool)!
Mooi, nieuw appartement, rustig en centraal gelegen in Umbrië, met een fantastisch uitzicht op Assisi. Vriendelijk en behulpzaam personeel, ze doen werkelijk alles om het de gasten naar de zin te maken.
De beheerders van het huisje zijn hele aardige mensen, zeer behulpzaam en willen dat je een goede vakantie hebt. Een klein minpuntje is dat er in de beschrijving staat dat er keukenlinnen is maar daar bedoelen zij niet mee een keukendoek of theedoek maar placemats. Een waterkoker of koffiezetapparaat is er niet er is wel een ander apparaat waarmee je koffie blijkt te kunnen zetten maar die hebben wij niet gebruikt. Maar ondanks die kleine minpuntjes hebben wij een zeer goede vakantie gehad en de ligging is zeer goed je kan van hier uit alle kanten op.