Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Deze mooie villa is gelegen in Stoutmont, Ardennen. De woning heeft 4 slaapkamers en is geschikt voor 9 personen, ideaal voor een familie. Het huis beschikt over een jacuzzi, terras en sauna.
De vakantiewoning is rustig gelegen aan een doodlopende weg en toch bent u slechts 300 m van het centrum van het dorp. U bevindt zich in een prachtige, heuvelachtige regio met veel activiteiten, zoals wandel- en mountainbikeroutes. Ook de watervallen van Coo en de grotten van Remouchamps zijn een bezoek waard, evenals Plopsaland Coo, het circuit van Spa-Francorchamps en de stad Spa. Er zijn ook de vele ski- en langlaufpistes in de buurt.
Het huis heeft een panoramisch uitzicht op het Amblèvedal. U kunt genieten van het bubbelbad en de sauna. De slaapkamers zijn ieder voorzien van stijlvolle aangrenzende badkamers. Het heerlijke terras en de grote tuin kijken ook uit over het Amblèvedal vanwaar u tevens toegang heeft tot een gemeenschappelijk volleybalveld en jeu-de-boulesbanen.
Een wegbeschrijving is hier noodzakelijk. Accomodatie en omgeving zijn top.
Fantastische omgeving. Beetje zoeken naar het huis.
Vriendelijke ontvangst. Er was na een paar dagen een probleem met de afvoer in de keuken maar na contact met de eigenaar werd dit snel opgelost. We hebben genoten van het mooie uitzicht vanuit de woonkamer en keuken en van de wellness. Vanuit het huis kan je mooie wandelingen doen.
Bij aankomst niemand aanwezig. Dit was vervelend ivm constateren eventuele beschadigingen meubels etc. Huis voldeed verder aan de verwachtingen.
Huis was schoon en warm.
Heel erg leuk huis. Netjes en modern, voldoende faciliteiten en erg ruim. Als ik toch een minpuntje moet zeggen, zijn het de gordijnen. Deze zijn niet dik genoeg om het licht buiten te houden. Voor de rest, prima!
Mooi en schoon huis met fantastisch uitzicht.
mooi huis, nette badkamers, op elke slaapkamer een douche, boven mooi uitzicht. Lekker grote BBQ, mooie omgeving, prima om heerlijk te wielrennen. enige nadeel is dat dichtstbijzijnde restaurant op 3km afstand ligt.
Mooi en comfortabel huis goede accommodatie!
Een heel fijn huis met een mooi uitzicht. Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaar, fijn dat hij ook wat Nederlands spreekt. Wij hebben genoten van ons verblijf.