Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Het authentieke vakantiehuis Dobroselo bevindt zich op 3 km van Starigrad Paklenica, midden in de Paklenica Rivièra. Dit gebied strekt zich uit over een lengte van 20 km langs de voet van de grootste Kroatische berg, de Velebit. De Paklenica Rivièra, waar zowel bergen als zee zijn, heeft een Mediterraan klimaat en een hooglandklimaat. Op slechts enkele minuten van het centrum zijn er oude dorpjes met stenen omwallingen waar het verleden bewaard is gebleven. Stone House is gelegen in het dorp Dobroselo op 300 meter hoogte. Naar het dorp loopt een moderne weg, waarvan de laatste 600 meter overgaan in een macadamweg.
De locatie biedt een uniek uitzicht op de eilanden en volledige privacy aangezien er geen andere mensen in de buurt wonen.
Op 3 km van Stone House zijn er standen, restaurants, supermarkten en een vvv-kantoor. De entree naar het grootste klimgebied in Kroatië, het nationale park Paklenica, is slechts op 4 km afstand. Dit park bevat 150 tot 200 km aan paden en weggetjes.
Dankzij de kristalheldere zee, de vele kilometers kiezelstrand, de bergtoppen, de fietspaden, de zeilschoolbuurt van de oude stad Zadar, 3 nationale parken, de Plitvice-meren, de Kornati-eilanden en de Krkawatervallen is de Paklenica Rivièra ongeëvenaard.
Alles Bestens,ein fantastisches Ferienhaus,in traumhafter Lage mit wunderbarer Aussicht.Super nette Gastgeber,freundlich,hilfsbereit, zuvorkommend.
„Dobroselo“ - what a phantastic place! Very nice house, a lot of silence and a great view. And such a kindly landlord – he was always afraid, if we feel fine. Thank you Krsto for this amazing holidays! We will come back – certainly! Mnogi Pozdrav iz Njemačke i milovati Ruža od nas! Jan und Heike Langreder (September 2019)
Zeer goed en prettig ontvangst van de eigenaren, de rit naar de accommodatie was een goed begaanbare bergweg soms stijl. Accomodatie is voorzien van alles wat je nodig hebt, uitzicht grandioos.
Een mooi schoon huisje met een geweldig uitzicht over het water. En veel privé. Omgeving heeft veel mooie uitzichtpunten vanaf de berg en het dorp is karakteristiek De ontvangst is zeer goed, de gastheer en zijn vrouw zijn erg vriendelijk en behulpzaam
Wir haben uns mit dem Vermieter unten im Dorf getroffen und er zeigte uns die Anreise zur Unterkunft. Die Unterkunft war wie in den Bildern zu sehen. Es war sehr sauber, ruhig und liebevoll eingerichtet. Das Haus steht mitten in den Bergen, somit hatten wir eine klasse Aussicht! Allerdings besitzen die Vermieter einen kleinen Hund, aber es wurde uns sofort angeboten, dass wenn sich unsere Hunde nicht verstehen, dass der Vermieterhund vorübergehend ins Dorf zieht. Die Vermieter wohnen auf dem Grundstück, allerdings mit abgetrenntem Sichtfeld. Da die Beiden sehr freundliche Menschen sind, hat es viel Spaß gemacht sich auch Abends mit Ihnen zu unterhalten. Wichtig: Es wird einem kein Gespräch aufgezwungen! :)
Geweldige ontvangst na een enerverende reis.
Een verborgen, klein paradijs! Wat hebben we genoten van ons verblijf! De eigenaars zijn heel lieve mensen! Het huis biedt alle comfort en bevindt zich in de bergen, ver weg van de drukte. Geniet van het ongelofelijk mooi uitzicht op zee vanop het mooie terras... Een echte aanrader!
verwelkoming was hartelijk,de accomodatie is fantastisch als je rust zoekt en de omgeving is een en al natuur
Heerlijke plek! Zeker als je er alleen verblijft.
The owners picked us up from Starigrad and drove in front of us to the house. The house is small but big enough. It was very clean and the owners were very friendly. Life happens outside and the terrace and bbq are fantastic. We loved every second there.
Prachtige locatie en uitzicht . Zeer rustig gelegen in de bergen .
Vanuit Zuid Tirol kwamen we na een trip van 5 uur rijden aan in Starigrad. Een klein dorpje aan zee en aan de voet van het nationale park Plaklinica. We meldden ons bij de eigenaar van onze Belvilla, Darko Katalinic en hij leidde ons met zijn auto richting Belvilla. De fietsendrager schampte zo af en toe de grond wat aangaf hoe steil het was. Na een klim van een kleine 4 km kwamen we aan bij het geboekte huis. Geboekte huis? We hadden een dorp geboekt! Serene rust, magnifiek uitzicht over zee en een huisje wat al het nodige bezat. Zelden zoveel boeken gelezen in de hangmat. 's Avonds bakten onze jongens van 10 en 12 pizza's in de buitenoven en overdag de berg af en binnen 15 minuten parkeer je de auto aan het strand. De stad Zadar bevindt zich op 45 minuten rijden en is echt de moeite waard te bezichtigen. Als mountainbiker kun je ook je lol op. Voldoende terrein om je uit te leven. Oprechte gastvrijheid van eigenaren Darko en Lidija. Een heerlijke week Kroatië beleeft.
Dit huis, de plek en vooral het uitzicht overtrof onze verwachtingen. De drukte van de kust ben je helemaal kwijt na een ritje van een kleine 10 minuten de bergen in. Dan hoor je alleen nog maar krekels en heb je een fenomenaal uitzicht. De zonsondergangen waren super! Wij bleven er voor in het huisje. De slaapkamer heeft een airco, dat is heel fijn. Het huisje is van alle gemakken voorzien en de gastheer was heel vriendelijk en behulpzaam.
Prima ontvangst, prachtig huisje met name de ligging. Overigens niet te bang zijn om via smalle steile en deels onverharde weg naar het huis te rijden. Erg mooie omgeving.
aankomst goed sleutel lag klaar zoals afgesproken. huis is prima alleen geen warm water in het huisje maar in de douche bereikbaar via buiten. omgeving prima lekker rustig en fraai uitzicht.
Konden sleuteladres niet vinden. Bij hotel gevraagd en zij hebben eigenaar gebeld. Wat een service! Hij kwam ons ophalen bij hotel en vanaf hotel naar huisje gereden. Wat een zeer spannende weg is....Om in het dorp te komen heb je wel elke dag de auto nodig. Wij vonden dit een nadeel maar accommodatie maakt zo veel goed!!
Wij hebben een super vakantie gehad met vele bezinswaardigheden en daarna een huisje op een geweldige locatie om tot rust te komen.
Na heel wat fileleed eindelijk aangekomen in starigrad waar de vriendelijke gastheer ons opwachten met de auto om voor te rijden naar onze bestemming. Dat was bij aankomst geen overbodige luxe want een gps systeem kent daar de weg niet maar ongelofelijk avontuurlijk dat was het wel. Op de bestemming zelf was het een en al rust en geweldig weer tot 43 graden in de zon. s'morgens was het ontbijten in de stralende zon met 30 graden en in de namiddag gingen we terug uit de bergen naar het strand. Dit was elke dag weer de avontuurlijkste rit die we al ooit in croatie gedaan hebben. Dit was een top vakantie
voor de 3e keer weer teruggekomen, omdat sportief en rust geweldig hier samen kan gaan. eigenaren zijn zeer gastvrij en vriendelijk. aan het huisje ontbreekt niets voor een super vakantie.
voor de tweede keer 2 weken genoten van de rust en fraaie omgeving. ook zeer geschikt voor bergwandelingen in de omgeving (paklenica) en vanaf het huisje. jammer deze keer dat de dekbedovertrekken waren gevuld met dekens i.p.v. dekbedden. eigenaar is zeer vriendelijk en vrijgevig.
Wij hebben een leuke vakantie gehad met een fantastische uitzicht en uiterst vriendelijke gastheren die er alles aan doen om uw een mooie vakantie te bezorgen.
Het was een zalige, rustgevende, ontspannende vakantie. Prachtige omgeving, supervriendelijke gastheer en vrouw. 2 weken waren gewoon te kort !!
Sehr schönes Urlaubsdomizil,richtig zum erholen und entschleunigen. Die Lage ist traumhaft.Gerne wieder!
geweldig mooie afgelegen omgeving.
Für diejenigen die es sehr ruhig lieben wunderbar.\r\nSehr schöner Blick aufs Meer. Gerne wieder