In deze "agriturismo", waar de bekende wijn "Chianti dei Colli Fiorentini" en olijfolie "extravergine" worden geproduceerd en verkocht, vind je een aantal stijlvol gerenoveerde appartementen. Het gebouw heeft een oude geschiedenis. Al in 1189 wordt het in een antiek document vermeld. De appartementen zijn gerenoveerd met behoud van de typisch Toscaanse stijl, aangevuld met modern comfort. Naast de agriturismo bevindt zich een antiek, twaalfde-eeuws kerkje, de "Chiesa di San Lorenzo". Rondom het huis geniet je van een panorama over de groene heuvels met haar olijfbomen.
Elk appartement heeft een grote buitenruimte met pergola waar je heerlijk in de openlucht kunt eten. Er is een grote tuin met zwembad en andere faciliteiten. Deze accommodatie is ideaal voor een rustige vakantie en geschikt om een bezoek te brengen aan het Chiantigebied. Florence ligt op 21 km afstand, San Gimignano op 38 km.
Appartement in de Chianti streek met 3 slaapkamers geschikt voor een familie. Het appartement is onderdeel van een agriturismo waar vandaag de dag nog steeds wijn en olijfolie wordt geproduceerd. Samen met de andere gasten deelt u onder andere een groot zwembad en een jeu-de-boulesbaan. Bij het appartement zit een terras met een pergola waar u tot in de late uurtjes nog beschut kunt tafelen.
Naast de groene natuur is er nog veel meer te doen in de omgeving. Bezoek bijvoorbeeld Florence (21 km), bezoek hier het wereldberoemde museum Uffizi, waar onder andere Michelangelo's werk is te vinden.
U kunt er ook voor kiezen een dagje thuis te ontspannen. Doe dit vooral als de eigenaren hun wekelijkse wijnproeverij voor de gasten organiseren. Hier kunt u natuurlijke de lekkere wijn proeven, maar ook een kijkje nemen in de wijnkelders. U krijgt bij ontvangst tevens al een voorproefje van deze heerlijke wijnen.
- - Aan het eigendom is een oud kerkje verbonden. Op verzoek kun je in dit kerkje trouwen of het inzetten als bijzondere locatie voor andere religieuze vieringen.
- - Voor feesten, zoals een bruiloft of doopfeest, bestaat de mogelijkheid het domein volledig te huren voor groepen van twintig tot veertig personen, met ook een deel van het huis van de eigenaar en ruim terras met vergezicht.
- - Zin in een workshop? De eigenaar organiseert korte wandelingen door de wijngaarden, begeleide bezoeken aan de wijnmakerij en proeverijen in de wijnkelder van de villa met toelichting in de eigen enotheek. Ook kun je hier een cursus Italiaans volgen, voor kleine en grote groepen, met algemene lessen, gepersonaliseerde of themalessen. Ook een workshop koken behoort tot de mogelijkheden, eveneens voor kleine of grote groepen, met specifieke aandacht voor gastronomie- en wijntermen in het Italiaans. Dat kan nuttig zijn om menu's te ontcijferen en je favoriete gerecht te kiezen in een restaurant.
- - De eigenaar en de beheerder spreken verschillende talen (Nederlands, Engels, Frans en Duits)
- - Elke activiteit wordt op maat georganiseerd.
- Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen
- Tussen 20:00 en 8:00 mag geen gebruik worden gemaakt van het zwembad
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Ancienne maison italienne au milieu du vignoble, aménagée en plusieurs appartements avec salle de bain, toilettes et terrasses, vue magnifique sur la toscane. Une piscine sur le domaine bien entretenue, partagée avec les différents locataires dans un parc clos, à 3 mn de marche (chemin d'accès pentu). Pas de ventilateur, donc les deux appartements à l'étage sont chauds (vacances au mois d'août), et ne pas oublier son spray anti-moustiques :) (très présents pendant notre séjour). Florence est à 30 mn en voiture, Sienne 45 mn. Bon point de départ pour visiter la Toscane. Réception sympathique et facile, une personne nous attendait pour nous ouvrir. 2 bouteilles de chianti sur la table pour notre arrivée, ainsi que de deux bouteilles d'huile d'olive. Très bon séjour, la toscane est toujours aussi belle, on reviendra ...
Wat een fijne vakantie was dit. We werden hartelijk ontvangen door de eigenaren en het personeel. Ze zijn heel hartelijk en behulpzaam. Het vakantiehuis bestaat uit diverse appartementen. Ons gezelschap had er hier 3 van. De ligging is heel centraal zodat je makkelijk dagtripjes kon maken en heeft een prachtig uitzicht over de wijnvelden. Een auto is wel benodigd. Wij hebben er zelf gekookt en dat ging prima. supermarkt is op 8 km afstand. Heerlijke wijn geproefd van de wijnboerderij. En ook gekeken bij het oogsten van de wijn. Er is een zwembad aanwezig, ca. 5 min lopen van het appartement, echter als je slecht ter been bent of niet zo'n goede conditie hebt kan het wat lastig zijn omdat je vanaf het appartement een stukje omhoog moet lopen.
Voor een rustige vakantie en een ruime woning een perfecte keuze. Behulpzaam en vriendelijk personeel. Echte aanrader!
De ligging van het huis is perfect, tussen de olijfbomen, met uitzicht over de heuvels. Het zwembad ligt op 5 minuten loopafstand en bied heel veel privacy. Erg goed onderhouden! De contactpersoon is goed bereikbaar en de eigenaars van het landgoed zijn heel aardig en behulpzaam. Ze geven ook wijnproeverijen. Goede uitvalsbasis voor alle toeristische trekpleisters van Toscane.
Wij hadden een aangenaam verblijf in deze agroturismo. We werden hartelijk onthaald door Annemie die ons alle uitleg in het Nederlands gaf. Het interieur was gezellig en de keukenuitrusting zeer compleet. Alles was kraaknet bij aankomst. De omgeving is ronduit prachtig. Ook genoten we van de rust in deze agroturismo. De agroturismo is ook zeer goed gelegen aan een grote weg, waardoor je vrij snel in de grote steden bent (Firenze, Sienna, San Gimignano, Lucca). In deze agroturismo wordt wijn en olijfolie gemaakt. We hadden de mogelijkheid om een rondleiding te krijgen in de wijnkelders en kregen van Annemie uitleg over het maken van wijn en olijfolie. We hadden deze vakantie dus een ideale mix van cultuur (steden bezoeken), genieten van lekker eten (goede restaurants in de buurt), genieten van het zwembad, van de omgeving, van de rust.
Heerlijk centrale ligging mbt de omgeving. Goede uitvalsbasis voor uitstapjes.
Langoed Castelvecchio is een perfecte locatie midden in het Chianti gebied in Toscane. Vanuit de appartementen is uit prachtig uitzicht over heuvels vol met wijnranken. Het appartement 'Pergolato' heeft 2 aparte (grote) slaapkamers en is voldoende uitgerust met inventaris. De wijnproeverij maakt het plaatje compleet; hier gaan we thuis nog van genieten! Aanrader
Hartelijk ontvangst door de beheerster en de huiseigenaren. Authentiek huis, netjes ingericht, schoon, goede privacy en een prachtig uitzicht over de glooiende heuvels met olijfbomen en wijngaarden. Goede plek om Toscane te ontdekken en de heerlijke Chianti (van het huis) te proeven! De wijnproeverij van broer en zus Rocchi was geweldig!!