Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Verscholen in het serene stadje Pietrafitta in Umbrië, biedt dit charmante vakantiehuis een idyllisch toevluchtsoord voor stellen of individuele reizigers die op zoek zijn naar rust. Op slechts 1,5 km van het stadscentrum biedt de accommodatie gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden zoals het Meer van Pietrafitta (2 km) en het pittoreske Meer van Trasimeno (15 km), bekend om zijn adembenemende uitzichten en buitenactiviteiten. Geschiedenisliefhebbers kunnen nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen, zoals La Scarzuola, een uniek architectonisch complex, en het middeleeuwse kasteel van Montesperello.
De accommodatie beschikt over een ruime begane grond met een volledig uitgeruste keuken met een vierpitsfornuis, magnetron en koel-/vriescombinatie. De slaapkamer is ingericht met zowel een eenpersoonsbed als een tweepersoonsbed, aangevuld met satelliet-tv voor entertainment. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel, toilet en bidet. Gasten kunnen genieten van een privéterras, een gemeenschappelijke tuin met tuinmeubilair en een barbecueplek, perfect om buiten te eten. Gratis wifi en parkeergelegenheid zijn beschikbaar en de accommodatie is huisdiervriendelijk, wat een comfortabel verblijf voor iedereen garandeert.
Omringd door glooiende heuvels en weelderige landschappen biedt Pietrafitta een heerlijke mix van natuur en cultuur. Bezoekers kunnen genieten van authentieke Italiaanse gerechten in nabijgelegen restaurants zoals La Locanda del Busta, Il Gallo nel Pozzo en Ristorante Dolium. Of u nu historische bezienswaardigheden wilt verkennen of wilt genieten van lokale smaken, dit vakantiehuis is de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie in Umbrië.
We werden heel vriendelijk ontvangen. De eigenaren waren altijd bereid en bereikbaar om tips te geven. Hele vriendelijke en behulpzame mensen. Daarnaast wisten ze heel veel van de omgeving, dus de tips die ze hadden waren super. De accomodatie was erg schoon en lag op een rustige en mooie locatie. Kortom, accomodatie, omgeving en service waren allemaal super!
Wij verbleven in appartement lavendel. Er zijn 5 verschillende appartementen, ieder met eigen indeling en bijzonderheden. Voor alle appartementen geldt dat het superschoon is, goed ingedeeld en ruim. Klaas en Milena zijn heel gastvrij en willen je overal bij helpen. Geven tips over de omgeving en wat er te doen is. Dank zij hen hebben we een aantal bijzondere uitstapjes gemaakt. Er waren heerlijke biologische ontbijtspullen in de koelkast. We konden gebruik maken van de tafels en stoelen in de tuin. Kussens en handdoeken werden alle dagen klaargelegd. Ook de citronellakaarsen stonden 's avonds op tafel. Ons appartement, Lavendel, was ruim, heel schoon, een fijn bed en een ruime,goed voorziene keuken. Ook de badkamer was heerlijk ruim. Internet werkte goed. Kortom een heerlijke ontspannen vakantie!!