Dit is een volledig gerenoveerd vakantiehuis gelegen in het dorpje Ovifat. Hier geniet u van de rust, het comfort van de woning en van de fijne wellness faciliteiten. De sauna, hammam, jacuzzi, de ruime tuin op het zuiden en het gezellige interieur staan garant voor een geslaagde vakantie.
Het huis heeft een zeer gezellig ingerichte woonkamer die verbonden is met de mooie open keuken waar u ook een grote eettafel vindt. De slaapkamers liggen op de eerste en tweede verdieping en in de kelder vindt u wellness faciliteiten zoals de sauna en hammam. Verder is er een grote tuin met jacuzzi en een mooi gazon waar uw kinderen heerlijk kunnen spelen.
Het vakantiehuis is gelegen in de heuvelachtige Ardennen in het plaatsje Ovifat. De regio biedt veel activiteiten en bezienswaardigheden, zoals wandelroutes vanaf het huis, ski- en langlaufpistes op nog geen kilometer afstand en watersport bij de meren van Robertville op 1,5 kilometer en Bütgenbach op 10 kilometer van het vakantiehuis. Het huis ligt in de nabijheid van de plaatsjes Malmedy, Stavelot en Spa. Kortom, de ideale locatie voor gasten die een comfortabele en eenvoudige plek zoeken in een prachtige regio.
Onze vakantiehuizen zijn vooral ingericht op het ontvangen van gezinnen en families.
Oppervlakte huis : 116 m²
Very friendly hosts. Clean house. Good beds. Practical kitchen with good pots and pans. Quiet surroundings.
Nous avons passé d excellente vacances dans ce super gîte. Le propriétaire est honnête et correct. Le gîte est spacieux et dispose de tout ce dont on a besoin. Nous le recommandons !!!
guter Standort für Ausflüge und der Pool war perfekt,Grundstück ist zwar offen aber bei zwei Autos am Tag kein Problem
Mogelijkheid tot mooie wandeling, prachtige omgeving,rustig gelegen. aanrader!
Fijne familievakantie in een mooie omgeving! Ook de jacuzzi was zeer fijn!
Leuke vakantie genoten. Net huis, in de omschrijving staat dat het voor 8 personen zou zijn. Wij waren met twee volwassenen en twee kinderen en hadden genoeg leefruimte. Zes personen zou net kunnen maar voor 8 personen is het te klein. Bijkomende kosten echt teveel. Sauna heeft veel, veel tijd nodig om op temperatuur te komen. Bubbelbad was heerlijk en hoogtezon ook maar erg prijzig. Zit in het pakket, je moet het betalen en achteraf gezien te duur. Gas en electra komen hier nog overheen. Omgeving is mooi. Heerlijke bakkers in de buurt en Malmedy is een leuk stadje, in Ovifat zelf is niets te doen in de zomer. In de omgeving dus wel. Leuk.
We werden goed ontvangen in het huisje op het afgesproken uur en kregen een rondleiding. De dame was zeer vriendelijk en alles gebeurde correct. Het huisje was zoals het op de site werd beschreven. Alles was aanwezig en zeer netjes. Achteraf zijn we wel wat verschoten van de algemene kosten. Deze lopen snel op. Maar dat maakt niet dat we er minder hebben van genoten. Let wel op Wanneer je met kinderen/honden komt, de tuin is niet afgesloten. Ze kunnen zomaar op straat lopen. Maar het is wel een rustige straat. Ideaal voor een weekendje rust en relaxen!
Séjour agréable quoique avons payé cher pour le chauffage pour 2 ....
Schönes Haus in ruhiger Lage mit guter Ausstattung. Kleine Probleme bei der Rückzahlung der Kaution (erfolgte erst nach Reklamation)
Het huisje is vrij goed in orde en ruim. Er is voldoende parkeergelegenheid. Het bubbelbad en sauna zijn een duidelijke plus. Nadelen zijn de niet afgeschermde tuin, de sauna en douche die in een koude kelder staan en de gehorige slaapkamers.
een ideale afsluiter van ons volley-seizoen! De sauna, de jacuzzi en het huis zelf....een fijne locatie om er een gezellig weekend van te maken!
Huisje was prima, jacuzzi heeft echt meerwaarde! Houd er (zeker met een volle bezetting) rekening mee dat er maar 1 douche (souterrain), boven is alleen een bad, weliswaar met douchekop. De slaapkamers zijn gehorig. Er liggen op de tweepersoonsbedden -dekbedden en tweepersoonsmatrassen (1,40)
Heerlijk lang weekend doorgebracht in dit huis. Tot onze blijdschap was er een kinderstoel te vinden, wat heel fijn was! Genoeg zitplek voor 6 tot 8 volwassenen.
We hadden geen sneeuw maar toch een mooie en gezellige kerst week! Veel gewandeld.De jacuzzi en sauna waren geweldig! We zouden zeker weer gaan als er iets aan de gehorigheid van de slaapkamers wordt gedaan.
Wij zijn er een weekend verbleven en het was leuk maar er zijn toch ook mindere zaken. Leuke aspecten zijn de sauna en de jacuzzi. Mindere aspecten zijn de slaapkamers waar totaal geen privacy heerst gezien deze naast elkaar liggen en de kamers niet volledig afgesloten zijn. Je kan gewoon met je buren babbelen gezien er 'gaten' zijn naar de kamers toe. Daarnaast zijn niet alle 4 kamers dezelfde standaard. Er is ook eentje in de zolder gemaakt die je moeilijk kamer kunt noemen.
Erg leuk huis met geweldige spa en sauna. Wel zijn de slaapkamers wat gehorig. Echter, we zijn er nu al drie keer geweest en gaan graag nog eens!
Leuke vankantiewoning welke is voorzien van luxe met jacuzzi en sauna. Slaapkamers zijn wel erg gehorig.
We hebben ons met 3 kinderen (1 t/m 3 jaar en 3 stellen prima vermaakt. 's Avonds lekker in de sauna en de jaccuzzi gezeten. Prima huisje.
Super huisje met alle faciliteiten. Een goede prijs/kwaliteit verhouding.
Ruim huis met diverse extra's. Wel vonden wij het onderhoud en afwerking van de woning matig.
We hebben het hele weekend in de jacuzzi en sauna gelegen. Echt heerlijk genoten. De buurman verzorgt de jacuzzi, zodat ie elke dag schoon was. Heerlijk huis, echt een aanrader!!