Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit huisdiervriendelijke vakantiehuis is een ruime boerderij met 5 slaapkamers en biedt comfortabel plaats aan maximaal 10 gasten. Gelegen in het bos, biedt het een ontspannen toevluchtsoord met een privézwembad en een barbecueplek, perfect voor onvergetelijke bijeenkomsten en maaltijden in de buitenlucht.
De accommodatie is ideaal gelegen als uitvalsbasis voor het verkennen van Toscane, op korte afstand van culturele uitstapjes naar Florence, Arezzo en andere charmante Toscaanse steden. Basisvoorzieningen en eetgelegenheden bevinden zich op ongeveer 3 km afstand, terwijl het stadscentrum op ongeveer 8 km van het huis ligt. Een nabijgelegen meer, eveneens op ongeveer 8 km afstand, biedt mogelijkheden voor recreatie en buitenactiviteiten. Het dichtstbijzijnde stadje, Ortignano Raggiolo, ligt op slechts 3 km afstand en is een echte aanrader. Voor een etentje vindt u tegenover het kasteel in Poppi een zeer aan te bevelen restaurant dat huisgemaakte pasta en Toscaanse wijnen serveert - zeker een bezoek waard! Daarnaast biedt Alimentari Ghega Bibbiena een selectie heerlijke, typisch Toscaanse producten, perfect om de streek mee naar huis te nemen.
De boerderij beschikt over een eigen tuin, een veranda om heerlijk buiten te ontspannen en een volledig uitgeruste moderne open keuken om heerlijke maaltijden te bereiden. Parkeren is mogelijk op het terrein. De woonkamer en slaapkamers zijn luxueus en smaakvol ingericht, wat een warme en uitnodigende sfeer creëert.
De dichtstbijzijnde luchthaven ligt op ongeveer 120 km afstand van de accommodatie.
Fijn huis, dat zelfs in de zomerhitte (rond de 35 graden) nog steeds een aangename binnentemperatuur houdt. Heerlijke schaduwrijke zitplaatsen. Het natuurzwembad is zo’n 250 meter lopen en wordt gevoed door koud water uit een riviertje. Mooie vergezichten over het dal met wat dorpjes. Binnen heeft het alle voorzieningen, al mag de voorraad keukenmessen en degelijke wel wat uitgebreider. Heel aardige eigenaar die ons ook een keer gratis groente uit eigen tuin bracht. Hele fijne week gehad.
Urlaub mit Hund, nur zu empfehlen!