Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit vakantiepark biedt een 15-tal villa's en enkele appartementen op een prachtig aangelegd terrein van 2 hectare. De villa's liggen rustig, verscholen in het groen en de appartementen liggen aan het mooie en grote gemeenschappelijke zwembad (met kinderbad). Op het park is veel groen en genoeg plek voor de kinderen om te spelen. Er zijn speeltoestellen, er is een groot grasveld en zelfs een heel groot kippenhok!
Vraagt u bij boeking naar de speciale kortingscode waarmee u 20% korting krijgt op meerdere vaarten van de veerboot Corsica Linea (al naar gelang beschikbaarheid).
Dit vakantiehuis met 1 slaapkamer is een perfect verblijf voor strandvakantiegangers vanwege de nabijheid van het strand. Het ligt in Moriani-Plage en biedt plaats aan een gezin van 4. U kunt zich verfrissen in het warme weer door een duik te nemen in het gedeelde zwembad.
U kunt naar het stadscentrum gaan, op 1 km afstand, en genieten van heerlijke maaltijden of het nachtleven of uw voorraadkast vullen met de winkels daar. Plezier aan zee is mogelijk op 300 m afstand op het strand.
Of u nu binnen warm of koel wilt zijn, dit huis heeft airconditioning en verwarming om u comfortabel te houden. Een gemeubileerde en gedeelde tuin met speeltoestellen is perfect voor kinderen om rond te spelen. U kunt genieten van een potje tafeltennis of een storm opzwepen in de open keuken; de keuze is aan u. Parkeren is op het terrein. U kunt hier 1 huisdier meenemen tegen een kleine vergoeding. Er is een kinderbedje beschikbaar tegen een symbolische vergoeding, voor uw kleintje.
De luchthaven ligt op 25 km afstand. U kunt gebruikmaken van het openbaar vervoer op slechts 1 km afstand.
De elektriciteitskosten worden betaald bij verbruik ter plaatse.
Prettige mensen die locatie runnen. Wij waren te vroeg en het weer was helaas minder. Wel mooie tochten gemaakt. Park is denk erg prettig met mooi weer. Kun je ook zwemmen.
Rent og veludstyret med alt, hvad der er nødvendigt for et afslappende ophold, Værterne var venlige, og bordtennis var en sjov bonus i vores fritid
Molto spazioso e confortevole, L'aria condizionata funzionava benissimo, il che è stato un sollievo, È stato bello poter portare anche il mio cane, A solo pochi passi dalla spiaggia, e mi è piaciuta molto l'area della piscina, L'unico aspetto negativo era il costo dell'elettricità
Mooie en rustige accomodatie, met goede ligging nabij strand en dorpskern