Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Waterpark Belterwiede in Wanneperveen bij Giethoorn is de ideale start voor een heerlijke, waterrijke vakantie in alle seizoenen van het jaar. Waterpark Belterwiede ligt in een unieke omgeving waar rust en ruimte nog bestaan temidden van het prachtige natuurgebied Weerribben-Wieden in de Kop van Overijssel. Wat denk je van een boottocht langs Giethoorn, bekend als Hollands Venetië? Of heerlijke fiets- en wandeltochten maken langs rietkragen en waterpartijen? Prachtige wandelroutes leiden je over petgaten (karakteristiek voor dit veenlandschap) met houten bruggetjes en vlonders. Lekker vissen vanuit je eigen tuin aan het water of heerlijk zwemmen in de vrije natuur. Alles kan op of vanaf Waterpark Belterwiede. Alle luxe vrijstaande bungalows liggen aan het open water en hebben een eigen aanlegsteiger. Je kunt je boot meenemen en aanmeren bij jouw villa. 's Winters bind je, bij voldoende ijs, vanaf het terras de schaatsen onder voor diverse mooie schaatstochten. Het park dankt zijn naam aan het water waar het aan gelegen is "De Belterwijde".
Deze villa met rieten dak, gelegen in het serene Waterpark Belterwiede, biedt de ultieme Hollandse ontsnapping aan het water. Ruim, vrijstaand en prachtig ingericht, biedt elke villa uitzicht op het water – perfect om uw boot direct voor de deur aan te meren. Binnen vindt u een volledig uitgeruste keuken, een gezellige woonkamer met toegang tot de tuin en rustgevende slaapkamers, waaronder een suite op de begane grond, ideaal voor extra comfort. Met een weelderige privétuin, een zonovergoten terras en elegante afwerkingen is elk moment hier ontworpen voor ontspanning.
Gelegen in Wanneperveen, vlakbij het charmante dorpje Giethoorn – bekend als het "Venetië van het Noorden" – plaatst deze villa u aan de poort van Nationaal Park Weerribben-Wieden. Of u nu fietst over kronkelende paden, rustige grachten verkent of over het Belterwiedemeer glijdt per boot of paddleboard, er is avontuur in elke richting. Bovendien bieden de nabijgelegen havenstadjes markten, boetiekjes en natuurreservaten, perfect voor een mooie wandeling of picknick.
Geniet van een diner aan het water bij lokale favorieten zoals Café-Restaurant de Otterskooi of laat u verrassen door de regionale smaken bij De Lindenhof, een Michelin-sterrenervaring in Giethoorn. Neem uw trouwe viervoeter mee – honden zijn van harte welkom en zullen genieten van de hondvriendelijke boottochten, wandelpaden langs het meer en zelfs de losloopzones in het nabijgelegen natuurgebied De Wieden. Hier kan het hele gezin, inclusief de poten, in stijl ontspannen.
Vriendelijke ontvangst en een keurig schoon en mooi huis met mooi uitzicht over het water. Lekker tot rust gekomen met de zwanen en andere vogels voor de deur.
Mooie rustige omgeving. Alle huisjes aan het water is geweldig
Perfect location, nice holiday.
Sehr geehrte Damen und Herren, danke für Ihre Nachfrage. Dieser Urlaub soll ausschließlich zum Angeln bzw. zur Erholung dienen. Es ist wunderschön vom eigenen Steg aus zu angeln und hinten hat man alle Annehmlichkeiten der eigenen Villa. Leider sind viele Wassersportler so unvernünftig und fahren bis auf 3 Meter an den Villen vorbei. Teilweise in so einer Geschwindigkeit das man mit seinen Angeln nicht mehr reagieren kann. Mehrmals wurde uns schon das komplette Angelzeug abgerissen. Wir sind erst 4 Tage hier! Es fehlt eine Begrenzung wie nah die Boote heran fahren dürfen. Das eigentliche Urlaubsziel, Angelurlaub vom eigenen Steg, wird somit nicht erfüllt. Sehr schade. Mit freundlichen Grüßen Manuela und Jürgen.
Prima huis met schitterend uitzicht over het water
Mooi huis van alle gemakken voorzien. Prachtige ligging aan het water.
Goede ontvangst. Snelle sleuteloverdracht. Prettig personeel.
Het was een mooie plek, de zon scheen prachtig naar binnen. Het huisje was ondanks de scherpe kou goed geïsoleerd en heel behaaglijk. Helaas lukte het schaatsen voor de deur net niet., maar Dwarsgracht is gelukkig dichtbij. Dat maakte de midweek nog feestelijker. Een minpuntje wat betreft de financiële afhandeling de borg werd niet bij vertrek meteen teruggestort, na twee dagen hebben we die nog niet ontvangen. Het is plezieriger als dat meteen contant wordt teruggegeven.
Schitterend aangelegd Waterpark met mooie villa's , het uitzicht over de Belterwiede is fantastisch en de dorpjes pitoresk en de natuur overweldigend . Nederland op z'n mooist !
Het door ons geboekte huis lag op een mooie locatie met vrij uitzicht over het water. Er zijn echter ook huisjes die op een minder mooie plek staan. De woning is modern met een slaapkamer en badkamer en suite beneden.
Das Haus und der Ort ist ein Traum. Hier kann man wirklich abschalten. Wir kommen auf jedenfall wieder.
Mooi uitzicht, leuk huis
villa en ligging fantastisch, interieur en tuinmeubilair sterk verouderd en aan vervanging toe. matrassen slecht ook aan vervanging toe.
Vacances reposantes entre amis. Avons profité du lac puisque nous étions venus avec un dériveur .météo très agréable comme à l habitude, c est la cinquième fois que nous venons aux pays bas par l intermédiaire de Belvilla.seul petit bémol pour nous français qui cuisinons même en vacances les villas manquent souvent de matériel pour cuisiner....Le sachant nous emmenons un robot culinaire !... literie très confortable.avons pu crapahuter en vélo au milieu de paysages superbes ....n hésiterons pas à revenir ....
Heerlijke plaats om tijdens de kerstdagen lekker rustig bij te komen.
Deze vakantiewoning in Belterwiede was één van de beste die we ooit gehad hebben. Niet enkel omgeving (Giethoorn) is uitermate boeiend, mooi, indrukwekkend en afwisselend - het huis welke we gehad hebben was meer dan volledig uitgerust, zelf boot & fietsen van de eigenaar waren aanwezig en beschikbaar ! Vervolgens DVD speler, met een aantal films, vele boeken allerhande, gezelschapspelletjes, speelgoed voor binnen en buiten, ... Huzen in het park geven een maximum aan privacy.
Super leuke vakantie gehad! Lekker aan het water, leuk om een bootje te huren en te genieten van de mooie natuur!
Goed huisje, knullige receptie.