Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Het in 2019 geopende, kleinschalige Villapark De Koog ligt op het fijne Waddeneiland Texel. Op loopafstand vindt u er het Noordzeestrand (400 m.), het gezellige, levendige centrum van badplaats De Koog (600 m.) en Nationaal Park Duinen van Texel.
Op Villapark De Koog staan luxe, comfortabele en duurzaam gebouwde (half)vrijstaande villa's met sauna voor vier tot twaalf personen. Er zijn geen faciliteiten, dus u verblijft heerlijk rustig, maar heeft wel alle mogelijkheden bij de hand. De receptie bevindt zich op Camping De Shelter, 100 m. van Villapark De Koog. Hier kunt u ook terecht voor het huren van (elektrische) fietsen en verse broodjes. Er is tevens een kleinschalige speeltuin. U kunt gebruik maken van diverse faciliteiten op twee vakantieparken in de buurt (Camping Kogerstrand op 1,3 km. en Vakantiepark De Krim op 9,7 km). Hier vindt u diverse faciliteiten van indoor speelparadijzen tot een binnen- en buitenzwembad op De Krim. Als gast op Villapark De Koog ontvangt u gratis toegangskaarten voor dit zwembad. U krijgt tevens 30% korting op de green fee voor Golfbaan De Texelse.
In de levendige omgeving is meer dan voldoende te doen. Zo is er het Sommeltjespad, ideaal voor de allerkleinsten. Ecomare is ook een bezoek waard. Er is een natuurmuseum en u kunt het voeden van de zeehonden van dichtbij meemaken. In het Juttersmuseum ziet u bijzondere vondsten, die de afgelopen 75 jaar op het strand zijn gedaan. In de badplaats De Koog vindt u een uitgebreid en veelzijdig aanbod aan restaurants, winkeltjes en terrasjes. Er worden regelmatig leuke evenementen georganiseerd. Er zijn diverse maneges waar u kunt kennismaken met het paardrijden. Indien u meer ervaring hebt, kunt u ook deelnemen aan bijvoorbeeld strandritten. Natuurlijk zijn er diverse stranden met Maar ook rustzoekers en natuurliefhebbers komen hier zeker aan hun trekken. Villapark De Koog ligt aan de rand van De Nederlanden. Dit is een uniek natuurgebied, onderdeel van het Nationaal Park Duinen van Texel. Het gebied wordt gekenmerkt door fraaie duinen met steile hellingen. Het gebied wordt begraast door Galloway-runderen en schapen. Bezoek ook eens De Slufter, een bijzonder natuurgebied met een open verbinding met de Noordzee. Een geliefd gebied van diverse vogelsoorten. Met name in het voorjaar een topbestemming voor vogelaars. De 140 km. aan fietspaden maken de fiets het ultieme vervoersmiddel om u op Texel te verplaatsen. Een gezellig terrasje is nooit ver weg!
Op Villapark De Koog zijn laadpalen voor elektrische auto's aanwezig.
Elegante villa's met privésauna en duurzaam comfort
Welkom op Villapark De Koog, waar moderne luxe en eilandrust samenkomen op het prachtige Waddeneiland Texel. Op slechts 400 meter van het strand biedt deze lichte en ruime villa alles wat u nodig heeft voor een heerlijke vakantie: een gezellige woonkamer met een sfeerhaard, een volledig uitgeruste open keuken en slaapkamers met eigen badkamers en inloopdouches. Geniet na een dag vol eilandavontuur van uw eigen privésauna. Of u nu met vier personen bent of een villa huurt voor een grotere vakantie, flexibiliteit en comfort staan u te wachten.
Huisdiervriendelijk paradijs aan zee
Uw harige vrienden zijn hier meer dan welkom! Maak samen lange wandelingen op de uitgestrekte stranden van Texel waar honden los mogen lopen of dwaal over de schilderachtige paden van Nationaal Park Duinen van Texel. Nabijgelegen cafés zoals Beachclub Texel bieden hondvriendelijke terrassen en snacks, waardoor uw hond zich een echte VIP voelt. Terug in de villa is de ruime privétuin perfect voor ochtendwandelingen en een dutje in de zon.
Kustcharme gecombineerd met culinaire hoogstandjes
Op slechts 600 meter van het levendige centrum van De Koog bent u op een steenworp afstand van boetiekjes, strandtenten en fantastische restaurants. Geniet van verse oesters en zeebaars bij 't Pakhuus of proef ambachtelijk Texels lamsvlees bij De Taveerne. Met een milieuvriendelijk ontwerp, een rustige locatie en wellnessvoorzieningen is deze villa de perfecte keuze voor reizigers die op zoek zijn naar comfort, stijl en natuur – alles in één onvergetelijk verblijf.
Exclusieve huizen van Belvilla hebben alle extra's om van uw verblijf een unieke ervaring te maken
Een heerlijk huis,waar we ons gelijk thuis voelden. Het huis is ruim en van alle gemakken voorzien. Verder is het sfeervol ingericht,met oa een mooie,maar ook eenvoudig te gebruiken sfeerhaard en keuken. Vanuit het huis loop je zo het mooie duingebied in en ben je ook in een paar minuten op het strand….heerlijk!
Mooie luxe villa’s voorzien van alle comfort. Geen administratie bij check-in maar alles vooraf geregeld. Vriendelijke staf en uitstekende locatie vlakbij strand en De Koog.
Heerlijke midweek gehad In Villapark de Koog, prachtige villa's met alle voorzieningen.
Prachtig huis, super fijne locatie op Texel. Het is huis is van alle gemakken voorzien. Wij hebben genoten!
Das Haus war sehr sauber und wir haben nichts auszusetzen. Alles wie versprochen. Besten Dank
Het huis was perfect in orde en de organisatie goed bereikbaar. De ligging is gunstig.
Top Haus, top Gegend, top Insel! Wer die Natur liebt und eine moderne, aber auch vor allem saubere Unterkunft sucht, dann ist man hier genau richtig. Die Unterkunft ist gut durchdacht und es fehlt Einem an nichts. Wir kommen bestimmt wieder…..👍🏼
Perfect vakantiehuis. Mooi ingericht, compleet, fijne zithoek met een mooie openhaard. Alles is ruim opgezet en goed onderhouden. Ik kom graag nog eens terug!
Ontzettend mooi huis op een klein park tegenover een natuurgebied en dichtbij het strand. Het huis is modern en mooi ingericht en van alle gemak voorzien.
Prachtig park , klein puntje de schoonmaak zou iets beter kunnen. Wij wilden een dag bij boeken bij vertrek dat werd keurig afgehandeld, bij een nieuw bezoek aan Texel is dit voor ons zeker weer een park om opnieuw te beleven .
Prachtige villa! Alles op en top en helemaal nieuw!
Prachtige villa, Alles is heerlijk nieuw en fris
ruim aanbod, zoekfunctie werkt goed, wel wordt soms de gewenste verblijfsperiode naar een andere periode verplaatst na doorklikken, zodat je deze weer moet aanpassen om te zien wat de prijs is en of de woning beschikbaar is,
Prima , prima netjes , zeer mooie omgeving