Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Tussen de rivier de Ijssel en het Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug ligt Hof van Salland. Door het afwisselende landschap van glooiende heuvels, dichte bossen en bloeiende heidevelden waan je je in een compleet andere wereld. De beste manier om hier kennis mee te maken is per fiets, waar het gebied helemaal op is ingericht met wel 400 kilometer fietspad! Fietsen niet mee? Geen punt! Deze kan je op het vakantiepark huren. In de omgeving is veel cultuur bewaard gebleven. Met monumentale boerderijen, statige landhuizen, romantische kastelen en gerestaureerde molens zijn er volop bezienswaardigheden. Gezellige steden als Deventer (ca. 32 km.) en Zwolle (ca. 29 km.) zijn ook absoluut een bezoek waard. Er zijn verschillende manieren om te ontspannen op Hof van Salland. Relaxen op de zonneweide, of, indien je juist ontspant door inspanning of een balletje slaan op de tennisbaan. Het sfeervolle grand café biedt de uitgelezen mogelijkheid om op een smakelijke manier de dag af te sluiten. Je kunt op je eigen manier genieten van de luxe en overweldige natuur op en om Hof van Salland.
Comfort en ontspanning ontmoeten elkaar
Verblijf in een prachtig ontworpen villa op Hof van Salland, gebouwd in de traditionele Twents-Saksische stijl en voorzien van modern comfort. De villa is perfect voor maximaal zes gasten en beschikt over een ruime woonkamer met een gezellige gashaard, een volledig uitgeruste keuken en een badkamer met een bubbelbad, sauna of sunshower, afhankelijk van het type. Boven zorgen de rustgevende slaapkamers voor een goede nachtrust, terwijl het privéterras en de tuin voldoende ruimte bieden om te ontspannen.
Natuur en huisdiervriendelijk plezier
Omringd door het schilderachtige Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug is de omgeving ideaal om te wandelen, fietsen en natuurpaden te verkennen met uw huisdieren. Uitgestrekte velden en bospaden maken het gemakkelijk voor honden om mee te doen aan het avontuur. Gezinnen kunnen ook genieten van activiteiten zoals kanoën op de Regge of een bezoek brengen aan nabijgelegen attracties zoals Avonturenpark Hellendoorn. Met zoveel groen en ruimte kunnen zowel reizigers als hun huisdieren optimaal genieten van het buitenleven.
Eten en lokale lekkernijen
Na een dagje verkennen kunt u in Hellendoorn gezellige restaurants en cafés ontdekken, waar u kunt genieten van stevige Hollandse en internationale gerechten. Voor huisdiereigenaren zijn er diverse terrassen in de buurt, waar honden welkom zijn, zodat u zorgeloos kunt uit eten gaan. Lokale markten bieden verse streekproducten, terwijl supermarkten en winkels op slechts enkele minuten afstand liggen. Dankzij de gunstige openbaarvervoersverbindingen bereikt u nabijgelegen steden, waardoor cultuur, restaurants en entertainment in heel Overijssel gemakkelijk bereikbaar zijn.
Exclusieve huizen van Belvilla hebben alle extra's om van uw verblijf een unieke ervaring te maken
Mooie omgeving en prachtige villa wijk. Heerlijk rust geen last van andere bezoekers. Heerlijke sauna en bubbelbad in onze villa en een mooie omgeving om met de hond te wandelen.
Prachtig huisje en schitterend gesitueerd
Vaat en bestek was vies bij aankomst. Er miste items, en op aanvraag van aanvulling items werd niet gereageerd. Vaatwasser werkte ook slecht, na 2 verschillende wasbeurten zelf maar gaan afwassen. Geen enkele keuken- of toilethanddoek aanwezig, dus maar badkamer handdoeken gebruikt, waar er ook maar 1 per persoon voor waren. Je verwacht een assortiment gelijk aan je verblijfsduur, en die was er niet. Net genoeg voor 2 dagen. Wij verbleven er 5. Bij vertrek onduidelijk hoe het pand achtergelaten moest worden, de app, Whatsapp en welkomstboekje spraken elkaar tegen. Tijdens het verblijf ook veel te veel meldingen en 'checks' ontvangen, mails voor bevestigingen en over evenementen op het park, appjes via Whatsapp (automatische AI bot) over elk informatie detail die je al eerder bij de boeking kon zien. Nam de rust en afzondering af en toe weg. App werkt goed, ook voor het op slot doen van de woning. Maar als je je telefoon niet meeneemt zit je dus vast buiten. Algemene ervaring was aangenaam maar teveel frustratiemomenten. Was niet eens van plan deze review te schrijven, maar bij de 4e mail om 'te vertellen hoe ons verblijf was' heb ik het maar gedaan, nu mogen de mails wel kappen!
Boek nooit via Belvilla, we hadden de datum ingevuld die we konden dit is tijdens het boeken vanzelf versprongen, daarna direct omgeboekt naar de datums die we wel konden wordt er €104 ingehouden. Park in Hellendoorn was top, maar nooit via Belvilla boeken!
Het huisje zat vil met mieren in de badkamer wel honderden, in de kamer bij de openslaande deuren ook veel mieren, wij zijn 3 dagen eerder weg gegaan vanwege deze mierenplaag, bij de receptie van Hof van Salland is ons verteld wij nemen nog contact met U op maar dit is niet gebeurd.
Heerlijke welness lodge in een prachtige omgeving. 's Ochtends verse broodjes, vriendelijk personeel, heerlijk restaurant op het park. Kortom een aanrader
Prachtig huisje op een mooi park. De wellness was heerlijk. Erg jammer dat er precies voor onze deur gebouwd werd aan een nieuw zwembad. Ze begonnen erg vroeg en dat vinden we in onze vakantie wel heel erg jammer.
Het is een mooi huisje met een fijne sauna
Heerlijke week in een mooie omgeving.
Geen handdoeken beschikbaar. Moest 8 euro betalen voor 2 handdoeken voor verblijf in een wellness lodge. Geen kastruimte voor kleding, alleen 1 kast bij de deur waar stofzuiger en schoonmaak spullen in staan. 8 hangers, thats it. Boven geen kastruimte. Pannen werden zo heet bij de steel waardoor we allebei onze handen lichtelijk hebben verbrand. Pannen zijn instabiel, kan zomaar vallen vanwege de vorm licht gewicht en steel te lang zodat het niet evenwichtig is op de grote gaspitten.
Ontzettend vriendelijk en gastvrij personeel, de accommodatie is prachtig en de omgeving rustgevend. Echt een aanrader.
Verzorgde receptie en aardige ontvangst, huisjes op een mooi rustig park, niet in directe omgeving van bossen etc. Wel binnen een straal van 6 km. Veel veeteelt in de omgeving
We zijn maar 3 daagjes geweest, oftewel veel te kort Maar zeer tevreden over het park de omgeving en t knusse huisje
Heel vriendelijke mensen ,het huisje was perfect in orde en heel mooi .
Top verblijf om even tot rust te komen. Heerlijk relaxen in eigen privé sauna en bubbelbad. In de omgeving kan men goed wandelen en fietsen maar verder is er weinig te beleven. Op het park is er een restaurant, tennisbaan en zwembad.
Ze waren heel vriendelijk. We werden er super goed ontvangen.
prima ontvangst. fijn huisje. omgeving met wandelgebieden.
Die Ankunft war sehr gut. Genügend Informationsmaterial war im Anmeldebereich jederzeit vorhanden. Im Innenbereich war die gebuchte Unterkunft sehr gut. Im Außenbereich ( Terrasse) hat uns nach unseren Saunagängen ein Sichtschutz durch Vegetation oder ähnliches als Schutz der Intimsphäre gefehlt. Das war sehr schade.
Keurige ontvangst, behulpzaam personeel. We kregen een upgrade van de bungalow van 2 naar 4 personen. De omgeving leent zich erg goed voor fietsers en wandelaars
Bij aankomst werden we goed ontvangen en ging alles erg vlot en gemakkelijk. Het huisje was goed te vinden en er was voldoende ruimte om de auto te parkeren. De accommodatie was erg netjes en mooi opgeleverd. De omgeving was erg mooi en rustgevend. Zeker een aanrader voor gezinnen met honden die op zoek zijn naar een verfrissend uitstapje die zowel leuk is voor mens en dier.
Correcte ontvangst, aangenaam verrast bij het binnenkomen van de villa door de uitrusting (keuken!, zetels!, HD internet TV!, sauna!, zonnedouche!, ligbad met jets! ...). Rustige en groene omgeving.
Mooie omgeving rustig park om heerlijk bij te komen.
We werden heel leuk ontvangen en hele goede service, alles wat je wilde weten werd met alle plezier uitgelegd. Heerlijk genoten in de mooie schone villa! Mooie bosrijke omgeving waar je heerlijk tot rust kunt komen. Wij komen hier graag terug!
Zu finden war der Park sehr gut. Wenn man einen ruhigen Urlaub machen möchte perfekt. Der Park ist mitten zwischen Feldern und Bauern. Sehr ruhig und viel zum Fahrrad fahren.
Uitstekend, alleen zouden er horren bij de tuindeuren moeten zijn, en een airco zou ook geen overbodige luxe zijn, bedden waren prima alleen voor wat oudere mensen lastig om in te stappen. Verder een heel compleet schone accommodatie
Prachtig huisje met een erg leuke inrichting en voorzien van alle benodigde faciliteiten. Ook het park is erg gezellig, niet te druk en netjes onderhouden.
Mooie landelijke omgeving met bossen en heuvels. Heerlijke plaats om te wandelen en te fietsen.
Huisje erg netjes en van alle gemakken voorzien. Heerlijke badkamer en alles netjes schoon. Vriendelijke en behulpzame receptive. Het park zelf is nog in aanbouw en verder is daar niet veel te beleven. Omgeving erg mooi!
Erg mooi park! Huisjes zijn schoon en mooi. N.B. Ik vind het park niet geschikt voor jonge kinderen er zijn namelijk veel slootjes en vijvers, zonder omheining. Daarnaast is er bijvoorbeeld geen speeltuin (alleen een tennisveld). Let op De Wellness Lodge voor 2 personen heeft een open slaapkamer, daar zit dus geen deur. De woonkamer, keuken en slaapkamer bevinden zich in 1 ruimte. Op zich niet erg, maar onze zoon van 11 maanden vond het erg interessant om te zien wat wij beneden aan het doen waren terwijl hij moest slapen.
We hebben een midweekje mogen genieten van dit luxe en prachtige gelegen vakantiepark. Ons huisje was modern ingericht en van alle gemakken voorzien jacuzzi, sauna en sunshower het ontbrak werkelijk aan niets. De omgeving is geweldig voor natuurliefhebbers het is echt een mooi stukje Nederland. Enige minpuntjes waren het ontbreken van een airco (het was soms erg warm in het huisje) en de jacuzzi maakte veel lawaai.
Hof van Salland is nog betrekkelijk nieuw, waardoor alle huisjes er schoon en fris bij staan. Wij hadden een 2p wellness lodge die prima faciliteiten heeft zoals een eigen sauna, aparte douche cabine en zelfs ook nog een apart bad. Ook is het huisje voorzien van een moderne keuken met afwasmachine. Het park zelf is nog wat kaal en niet helemaal af, maar wel lekker rustig. Een aanrader!
De woning was pas opgelevert,dus schoon.Alleen erg veel vliegen,zeker 100 vliegen gedood.We werden er s,morgens wakker van+ dat het bovenin erg warm is net onder het dak.Jammer dat er geen airco is.Dit is voor het eerst,na jaren bij jullie huizen te hebben geboekt dat het negatief oordeel hebben,zijn ook een dag eerder naar huis gegaan.
Heerlijk genoten van de voorzieningen in de woning en omgeving.
Een heerlijk huisje om even helemaal bij te komen!!!
We hebben een week genoten van een Wellness Lodge op Hof van Salland. Het was precies groot genoeg voor met z'n tweeën. Van alle gemakken voorzien en het park was erg fijn om goed tot rust te komen. Ook in de omgeving is er genoeg te doen.
Heerlijk kunnen bijtanken in rustige omgeving. Prachtige natuur (Sallands heuvelrug). Goede faciliteiten in huisje. Helaas geen digitale TV zenders.
Heerlijk weekend gehad om tot rust te komen. Lekker gebruik gemaakt van het bubbelbad, sauna, sunshower. En lekker op de bank bij de gashaard. Ook lekker gewandeld in de omgeving.
Een heel mooi en vooral schoon aangetroffen Lodge. Dat is bij andere vakantieparken wel eens anders geweest. Zalige Wellnes met Jacuzzi, ruime sauna en sunshower. Prachtig uitzicht van het terras. Een absolute aanrader.
So haben wir uns das vorgestellt, bzw. wurden unsere Vorstellungen übertroffen. Wir durften die Ruhe geniessen. 1A
Net ruim genoeg voor een knus weekje met z'n tweeen. Van alle gemakken voorzien.