Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Vakantiehuis bij Hee, in een aantrekkelijke vakantiehuisjeswijk met uitzicht op een idyllische visvijver bij Familie Parken.
Het vakantiehuis is 68 m2 groot en geschikt voor maximaal 6 personen. Er zijn twee slaapkamers met elk een tweepersoonsbed en een derde kamer met een stapelbed. Het huis is het hele jaar door bewoonbaar en beschikt over een aangename vloerverwarming in het hele huis, evenals een klimaatvriendelijke warmtepomp.
U heeft vrij toegang tot de faciliteiten van het park, waaronder een buitenzwembad, een zwemvijver, kano's, een kabelbaan, een speeltuin en minigolf. Bij Familie Parken zijn er maar liefst drie visvijvers waar gevist kan worden.
Es war alles toll, Sehr sauber - gut ausgestattet,
Ruhig gelegen im Familiepsrk Hee,
Beliggende, indretning,
Lage, zweckmässigkeit
Die direkte Lage am Angelteich, / Die Raumaufteilung / Die Natur rundum
Det var fine rom med god plass, Godt med skapplass og det var fine møbler, Eneste som manglet var at vi ikke kunne ha åpent vindu om natten
Godt sommerhus til fair pris, Belliggende ved mindre feriepark og campingplads,
At det er nyt og godt indrettet, Aflæsning svær, Træls at skulle hente og aflevere nøglen i søndervig, Masser af myre,