Verblijf in dit leuke vakantiehuis in Lorgues dat is voorzien van een leuke tuin en een verkoelend zwembad. Er zijn 4 slaapkamers waar 7 personen in kunnen slapen. Deze optie is ideaal voor gezinnen.
Begin de ochtend met een gezonde wandeling door het centrum dat ongeveer 500 m van de accommodatie vandaan ligt. U kunt een lekker ontbijtje halen bij de supermarkt 500 m verderop en er is een leuk restaurantje te vinden op tevens 500 m van het verblijf.
De accommodatie is voorzien van een badkamer met onder andere een douche en een wastafel. Als u een avond niet uit eten wenst te gaan, kunt u zelf een heerlijk diner bereiden in de keuken. U kunt uw auto kwijt op de daarvoor bestemde parkeerplaats en het terras is ingericht met comfortabel tuinmeubilair.
Vanuit het centrum, 3 km van de accommodatie, vertrekken bussen naar verschillende leuke plaatsen in de omgeving.
- Bedden opgemaakt bij aankomst
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Aankomst was prima , al is een huisnummer handig om te weten. Nu moesten we op het laatste moment de eigenaren bellen om te vragen waar het was. Accomodatie is prima, al waren wij maar met z’n tweeen, dus lastig een oordeel te geven hoe het is met meer mensen.Lekker dicht bij het dorp ( makkelijk te lopen )
Huiseigenaren aanwezig bij overdracht, enorm gastvrij en laten je gebruik maken van al hun spullen. Prachtig huis, oud maar erg schoon en goede bedden, airco etc. Internet is erg traag, maar mag op vakantie geen probleem zijn. Buurt is rustig alleen in de ochtend komt er wat verkeer langs de voorzijde. Lorgues is een mooie plaats en in 5 minuten lopen heb je alles bij de hand. Zwembad is schoon, niet groot maar goed om even af te koelen. 6 Slaapplaatsen maar stoelen en ligbedden zijn eigenlijk voor 4 personen. Parkeren op eigen terrein, voorzichtig met hek wat automatisch sluit, aanbeveling voor even onthaasten en genieten van goed eten en de BBQ die ook gebruikt mag worden. Let op dat de muggen het nu en dan op Hollanders gemunt hebben!