Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Deze woning heeft 3 slaapkamers die u kunt gebruiken en u kunt met 6 personen in de woning verblijven. Het huis staat in het westelijke gedeelte van Løkken en is perfect voor aals u met uw gezin op vakantie wilt of als u met meerdere gezinnen op pad wilt gaan. Het huis geeft uitzicht over de zee en zowel de zee als de restaurants zijn op loopafstand.
Løkken is een echte Deense badplaats. U kunt naar de vuurtoren die hier staat of naar het historische vissersdorpje Lonstrup. Verder kunt u ook het pretpark Farup Summerland bezoeken voor een leuke dag met het gezin.
Na een intensieve dag vol activiteiten kunt u heerlijk op uw terras ontspannen. Met mooi weer kunt u de barbecue aansteken en op deze manier de dag met lekker eten afsluiten. Mocht het weer iets minder zijn, dan kunt u de open haard binnen aansteken om heerlijk op te warmen.
Aufteilung und Größe der Zimmer, aufgeräumt und sauber, gute Lage