Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Zeer fraai gerenoveerde ruime tuinwoning op twee verdiepingen in het gezellige Kötschach-Mauthen op kleine afstand van de skipiste en het gezellige centrum.
Dit compleet gerenoveerde tuinappartement op de begane grond van dit huis wat twee appartementen heeft is zeer fraai en modern ingericht. Door de ligging op een heuvel zijn beide verdiepingen via de begane grond te bereiken. Het appartement op de eerste verdieping wordt apart verhuurd, maar het is ook mogelijk het huis als geheel te huren. Het zal U hier aan niets ontbreken om van een heerlijke vakantie te genieten. Dit appartement heeft maar liefst vijf slaapkamers met elk een zeer ruim tweepersoonsbed en een ruime woonkamer met een fraaie hoekbank en de gezellige open keuken is alle gemakken is voorzien. Vanuit de woonkamer heeft U toegang tot het balkon. De grote tuin deelt U met het appartement op de eerste verdieping en hier is het prima vertoeven en kunnen de kinderen spelen. De badkamer in het souterrain heeft een douche en een heerlijke sauna en de badkamer welke zich in de slaapkamer op de begane grond bevindt heeft een bubbelbad. Op de overloop in het souterrain vindt U tevens een wasmachine en een wasdroger en hier is ook een extra keukenblok met koelkast en vaatwasser. Er is voldoende parkeergelegenheid meteen voor de deur.
Kötschach-Mauthen is een gezellig dorp in het zuiden van Oostenrijk met een leuk familie skigebied en alle faciliteiten zoals restaurants, winkels en een groot zwembad. U kunt heerlijk wandelen en fietsen en ook een tripje naar Italië behoort zeker ook tot de mogelijkheden, want de grens is op een steenworp afstand. Het grotere top skigebied Nassfeld ligt op circa 25km en er rijdt ook een skibus van Kötschach. Kortom: Heerlijk genieten in het zonnige zuiden van Oostenrijk.
Wij konden vanwege Covid 19 een dag van tevoren pas boeken. Gelukkig waren de eigenaren heel flexibel! Het zijn een Nederlands echtpaar die op dat moment ook aanwezig waren. Ze waren erg vriendelijk en nam de tijd om kennis met ons te maken. Het huis zag er schoon uit. Lekker ruim huis. Van alles voorzien ook in de keuken. Tot aan een staafmixer en tosti apparaat toe. De bedden lagen heerlijk, stevig matras. De kamers zijn ook heel groot en lekker met een wasbak meubelement.