Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit charmante appartement op de begane grond in Hasselfelde biedt een oase van rust op slechts 500 meter van het stadscentrum. Ideaal voor stellen of kleine gezinnen, het is perfect gelegen om de hoogtepunten van de Harz te verkennen. Nabijgelegen attracties zijn onder andere de Pullman City Harz met een Wild West-thema, de dramatische rotsformatie Duivelswal en het historische kasteel Regenstein. Voor natuurliefhebbers bieden de Rappbodedam en het Harzköhlerei Stemberghaus museum een schilderachtig uitzicht en culturele inzichten.
Het appartement beschikt over twee comfortabele slaapkamers, een gezellige woon-/eetkamer met satelliet-tv, dvd-speler en cd-speler, en een volledig uitgeruste keuken met een keramische kookplaat, oven, magnetron en filterkoffiezetapparaat. Een privéterras en een omheinde tuin met houtskoolbarbecue, ligstoelen en een zonnescherm zorgen voor ontspanning in de buitenlucht. Extra voorzieningen zijn onder andere centrale verwarming, een kinderbedje, een kinderstoel, een gedeelde wasmachine en een fietsenstalling.
Omgeven door bospaden en op slechts 400 meter van lokale restaurants, is de locatie ideaal voor avontuur het hele jaar door. Geniet van regionale gerechten bij Restaurant Lotus, stevige Duitse gerechten bij Restaurant Zur Krone of van gegrilde specialiteiten bij Köhlerhütte Gut Brand.
had eerst een andere voorstelling van de locatie maar toen we er eenmaal waren was het super,het huisje was schoon goed verzorgd en prima uitgerust en groot genoeg voor ons beiden,een terrasje erbij en een tuin,wel uitzicht op een kas,maar als je naast het huis keek zag je de mooie natuur
We werden door dhr Krebs welkom geheten. Hij gaf ons uitleg over een aantal dingen betr. het huisje. Het huisje was schoon, en zag er prima uit. Keuken is weliswaar klein, maar goed voorzien en slaapkamers schoon en de bedden goed. De omgeving is in één woord geweldig. We hebben heerlijk gewandeld, maar in de buurt zijn ook genoeg andere dingen te doen.
Huisje is goed schoon en erg ruim en licht. Bedden zijn goed en niet te klein en de keuken is van alle gemakken voorzien. gastheer en mevr zijn erg gastvrij en denken mee voor als er een probleem is. We kregen geen wifi binnen buiten lukte het ook niet altijd heeft meneer een tafeltje verder weg neergezet zodat we daar konden zitten ( was lekker weer dus geen probleem mee) we kregen ook nog een parasol om de zon uit de scherm te houden. Een aanrader is de western park en de gratis bus ( dmv een toeristenkaart) kan je naar omringende plaatsen of wat verder . Station zit op 600 meter afstand maar geen overlast omdat het geen doorgaande spoor is. Jammer dat het zo ver rijden is voor ons anders waren we zeker (vaker) terug gegaan
Familie Krebs sind super Gastgeber. Wir können einfach nur danke sagen, für die netten Gespräche, die Überraschung anläßlich unserer Silberhochzeit und die Ausflugstipps. Gruß Familie Burgkart
Prima, rustig gelegen uitvalslocatie voor het verkennen van de Harz
Het waren zeer vriendelijke mensen en het huisje was ook netjes verzorgd. In de streek was er ruim voldoende om te bezichtigen of te doen .
Gut für Hunde, da am Ortsrand gelegen. Supermarkt und Restaurant gut zu Fuß zu erreichen Die Küche ist sehr klein und ist somit eine logistische Herausforderung.