La Selva is onderdeel van de vrijstaande villa die bewoond wordt door de eigenaren Cristina en Paolo, die ook aanwezig zijn.
Het is een zeer gezellig huisje met twee verdiepingen voor twee volwassenen, echt een intiem plekje.
Het heeft een ruime, omheinde tuin, met een eethoek in de buitenlucht met een barbecue, en het zwembad voor gemeenschappelijk gebruik met de eigenaren.
In het voorjaar en aan het begin van de zomer is de tuin van een ware bedwelmende kleuren- en geurenpracht van jasmijn, rozen, brem en linde.
Het uitzicht is zeer fraai, en strekt zich 360° uit over het groen van de Chianti.
De tuin grenst aan het bos en er zijn wilde dieren te zien: herten, vossen en stekelvarkens. In het bos liggen begaanbare paden om fijne wandelingen te maken.
Aangezien je op het platteland verblijft is onze locatie optimaal om naar Florence (11 km), Pisa (100 km) of naar de Chianti tot aan Siena (60 km) te gaan. Wanneer je de Via Chiantigiana hebt afgelegd kom je uit in het hart van de Chianti Classico en de wijnhuizen die wijnproeverijen houden.
In Greve in de Chianti is er op zaterdag een markt die zeer druk bezocht wordt door toeristen vanwege de vele producten die te koop zijn.
Er is ook een markt in San Casciano, op maandag, en in Tavarnuzze, op woensdag.
Voor wie van golf houdt: het oudste circuit van Florence, "L'Ugolio" is vlakbij, op 11 km.
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Un très chaleureux accueil des propriétaires dans un très bel endroit confortable et décoré avec goût.
Our hosts were warm and welcoming, showed us the basics and then left us our privacy to get settled. Later, they made appropriate yet extraordinary gestures to help us feel welcome, assist in our initial trips to Florence, and extend friendship. Lovely, lovely people. We found the property as described and it exceeded our expectations.
Toscana, einfach bellissima
Werden heel hartelijk ontvangen door Christina en Paolo. Let op, het huis staat hoog op de berg met een zeer steile en lange oprit. De woning is heerlijk met 2 airco's en uitgebreid ingericht. Voor de eerste dag waren er al boodschappen gedaan. We zijn ook door de eigenaars uitgenodigd voor het avondeten. Het zijn gezellige en vriendelijke mensen die er alles aan doen om het je naar de zin te maken. Het enige was we misten in de woning was een zitbank. Wel staan er 2 fauteuils maar daar kun je niet gezellig samen op zitten.