Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Le Phénix is aantrekkelijk vakantiehuisje op een romantisch kleinschalig privé domein met drie huizen. De paradijselijke rust die u hier kunt ervaren is weldadig en haalt u volledig uit de stress van het dagelijkse leven. Noodzakelijke voorzieningen zoals een bakker, een bank, een restaurant, een supermarkt, etc, kunt u gelukkig wel op 3 kilometer afstand in het dorp Thenon vinden.
Het huis heeft een open living met een volledig uitgeruste keuken, een slaapkamer en badkamer op de begane grond en een tweede slaapkamer op de galerij op de eerste etage. Vanaf uw terras aan de voorzijde kunt u genieten van een schitterend uitzicht. Achter het huis vindt u een grote beschutte tuin met fruitbomen alwaar ook uw eigen zwembad gelegen is. Even verderop is een gezamenlijke speelweide met speeltoestellen voor de kinderen.
In de directe omgeving is van alles te bezoeken; een avonturenpark in Thenon voor de kinderen, de indrukwekkende grotten in Tourtoirac en Lascaux, mooie kastelen zoals Hautefort, de rivier de Vezere voor een kanotocht, mooie steden zoals Perigueux en Sarlat, en uiteraard de vele leuke marktjes, restaurantjes en kleine dorpjes.
Très belle maison rénovée et bien équipée avec piscine sécurisée sans un endroit isolé et calme
Direct na aankomst waren mijn vrouw, dochter en ik op slag verliefd op de locatie en de accommodatie. De cottage is zeer sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien. De keuken is modern, schoon en van alle gemakken voorzien. Er is echt genoeg kookgerei, bestek, servies en glaswerk voorhanden. De badkamer is modern, schoon en ruim en zelfs een wasmachine ontbreekt niet. De slaapkamer beneden is heerlijk koel en de bedden liggen heerlijk. De sfeer in de cottage is gewoon heel knus en gezellig. Ideaal om heerlijk te ontstpannen. De tuin rond het huis is enorm groot en biedt alle mogelijkheden om naar wens een plek in de zon of de schaduw op te zoeken. Het zwembad is heerlijk om even af te koelen of op een bedje rond te dobberen en te zonnen. Het uitzicht is echt adembenemend. De foto's spreken voor zich. De ligging is prachtig en vanuit Thenon zijn enorm veel bezienswaardigheden binnen een uur rijden te bezoeken. Tenslotte de eigenaresse en de dames van de schoonmaak doen er echt alles aan om je een onvergetelijke vakantie te bezorgen. We kijken terug op twee heerlijke weken vakantie en met pijn in het hart zijn we weer huiswaarts gegaan.