Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Ontsnap naar het hart van Torsby en kom tot rust in dit charmante chalet aan de rivier met uitzicht op de serene Övre Brocken. Met zijn sprookjesachtige omgeving en moderne comfort biedt dit chalet de perfecte mix van ontspanning en avontuur. Word wakker met het rustgevende geluid van de rivier en geniet van uw ochtendkoffie in de serre of de privétuin, met een panoramisch uitzicht op de ongerepte Noorse wildernis. Na een dag vol ontdekkingen kunt u opwarmen in de privésauna of gezellig bij de houtkachel zitten. De gemeenschappelijke tuin en het terras bieden een uitnodigende plek om buiten te dineren of een rustige avond onder de sterrenhemel door te brengen. Voor gezinnen zijn de lokale paden en speeltuinen een geweldige manier om kinderen te vermaken.
De locatie van het chalet is perfect voor wintersporters: het skigebied Hovfjället ligt op slechts 7 km afstand en skigebied Branas op een uur rijden, waar u kunt skiën en snowboarden in ongerepte omstandigheden. Als u liever langlauft, is de nabijgelegen sneeuwtunnel in Torsby het hele jaar door geopend. In de zomer verandert het gebied in een speeltuin voor buitensporters. Peddel met een kano of vlot over de sprankelende rivier, ga mountainbiken of boek een paardrijtocht om de betoverende omgeving te verkennen. Voor een unieke lokale ervaring kunt u een sledetocht, een huskytocht of schaatsen op het meer direct voor de deur van het chalet overwegen.
Als het tijd is om te dineren, kunt u terecht bij Spishyllan of The French Bulldog Inn, beide op korte rijafstand, waar traditionele Zweedse gerechten met een eigentijdse twist worden geserveerd. Het nabijgelegen Torsby biedt ook gezellige cafés en bakkerijen, perfect voor een zoete traktatie na een dag in de natuur. Dit chalet is niet zomaar een uitje - het is een uitnodiging om de magie van de Zweedse natuur te omarmen, het hele jaar door.
House/lodge was located with a fabulous lake view and lots of privacy (you don't experience to be on a camping site). Very clean and well equipped house. We stayed with a family (2 adults, 2 kids). The owner of the camping was very supportive and friendly. Nice activities (MTB, kano etc) could be arranged from the camping place. Shops are a bit further out (20 minutes by car).
Mooi huisje, prachtig zicht. Voor avontuurlijke gezinnen!
prachtige lokatie, heel rustig, prettige omgeving, mogelijkheid tot fietsen en kayakken huren; werkelijk top. Gerieflijk huisje, prachtig terras met uitzicht op meer. Geweldige sauna en zalig strandje op 50m afstand. Enige nadeel: vakantie zou nog veel veel langer mogen duren!!
Die Lage oberhalb des Sees war interessant; das Haus war immer angenehm warm obwohl die Temperaturen teilweise niedrig waren.
De ontvangst was zeer vriendelijk en gastvrij door Ludovic die ook later tijdens de vakantie heel behulpzaam was en belangstelling in de mens zelf had. Echt een super aardige man. De accommodatie was in een woord geweldig! Een prachtig en gezellig ingericht huis met een ruim terras met mooi uitzicht over het meer en de tegenover liggende heuvels. Het huis was van alle gemakken voorzien, voldoende glazen, borden, bestek, schalen enz.. Er was een prima werkende oven, grote koelkast en een goede aparte vriezer, wat wel handig is, omdat de supermarkten 20 km verderop zaten. Het is dan fijn dat je brood, vlees e.d. in de vriezer kan doen. Voor het eerst in alle vakantiehuizen welke wij gehad hebben, waren er goed zittende stoelen en een bank aanwezig. Wij hadden de eerste week wisselvallig weer en dan is het fijn dat je lekker kan zitten. Van de sauna hebben we toen ook regelmatig gebruik gemaakt, heerlijk! Het enige wat ik miste was een wasmachine in het huis, dat zou het helemaal af maken. Je kan wel wassen bij de camping (goede wasmachine en droger), maar wij zaten aan de andere kant en om dan een paar keer heen en weer te moeten lopen met je wasgoed is niet echt fijn. Ludovic was zo aardig om alle handdoeken voor ons in de droger te doen, maar kan mij voorstellen dat hij dat tijdens het hoogseizoen geen tijd voor heeft. De 2e week hadden we beter weer en hebben via de receptie een kano gehuurd. Dit is een aanrader, omdat je op een andere manier de omgeving kan verkennen. Ook grappig is dat je dan je vakantiehuis vanaf het meer kan zien. Wij hebben de elandenfarm bezocht wat leuk is om te doen. Wat wij ook heel erg leuk vonden was een wandeling met husky's. Dit wordt door Nederlanders gerund en je kan de honden aaien en je gaat dus op pad met die beesten. Super leuk! Ook de stad Mora is leuk om te bezoeken. Je moet wel zoals wij van rust houden, want voor uitgaan e.d. moet je hier niet zijn. Wij hebben een hele fijne en leuke vakantie gehad, mede omdat het huis zo ontzettend comfortabel was.
Het vakantiehuis staat op een rustige plaats in de buurt van soortgelijke woningen. Met uitzicht op het meer was de ligging perfect te noemen. Het huis is prima uitgerust met comfort verhogende zaken als een sauna maar ook airco. Het terras is deels overdekt waardoor bij minder mooi weer, buiten zitten zeker een optie is.
Wij hebben een Super Vakantie gehad. Een Prachtig uitzicht over het Meer en de Bergen, bedekt met bomen. Het huisje was Knus en Schoon en op het terrein is er iemand aanwezig waar je vragen aan kan stellen, ook het terrein is goed onderhouden. Je kan hier echt tot rust komen en genieten van het uitzicht en of Wandelen, Mountainbiken, Zwemmen en Kanovaren. Op 20 km afstand zijn er Winkels. André en Silvia
Het huis was heel schoon, lekker warm en comfortabel. De omgeving is rustig en mooi. We hebben geskied, gelanglauft en ge-snowboard in Hovfjallet. Ook de ski-tunnel was leuk om te doen evenals de hondesledetocht in Digerberget.
We hebben een heerlijke vakantie gehad. Vanaf de veranda van het huis hadden we een prachtig uitzicht over het meer. Het huis was ruim en rijk uitgerust en de bedden waren prima.
comfortabel huis, prachtig uitzicht over het meer, je moet wel van rust en natuur houden!
Ideale stek voor rust, zwemmen, vissen en genieten van de zweedse natuur!
l'accueil est sourient et convivial , le vue sur le lac est magique et l'endroit , retiré des grands axes, est très calme, un petit coin de paradis que je conseil aux familles . Mais attention aux enfants , ne pas les laisser sans surveillance
Rust, prachtige natuur, vriendelijke Nederlands sprekende mensen op het terrein..... Je moet dit wel echt willen, want als je echte stilte zoekt is dit precies wat je krijgt. Huis is erg goed, schoon netjes en ruim. Bedden iets aan de goedkope kant, liggen niet echt comfortabel. In de vroege ochtend op een paar km afstand wakker worden met huilende wolven is een geweldige ervaring. Wij zijn niet diep de bossen in gegaan wegens de jacht die aan de gang was op elanden, maar ongetwijfeld kom je alles tegen wat je wilt zien in Zweden.