Chalet Kipaji is een modern chalet in een nieuw kleinschalig complex vlakbij het centrum van Kötschach-Mauthen en op 50 meter van de ski-piste. Zoals te verwachten, is deze woning uitgerust met de modernste apparatuur, inductie kookplaat alsook een wasmachine plus droger, vaatwasser, oven en magnetron.
Op de bovenverdieping, inclusief entresol, zijn drie slaapkamers en twee badkamers. Op de begane grond is nog een slaapkamer met badkamer ensuite.
Alle boxspringbedden zijn voorzien van wieltjes en kunnen uit elkaar. Overal zijn rolluiken toegepast plus vloerverwarming, maar als je de centrale houtkachel gebruikt, is deze nauwelijks nodig. U kunt uw Ski schoenen lekker dorgen of opwarmen aan de verwarmers in de berging. De tuin beschikt over een trampoline, schommel en picknicktafels voor een heerlijk samen zijn c.q. barbecueën.
Kötschach heeft een eigen skigebied dat zeer geschikt is voor gezinnen, een geweldig zwembadcomplex met wellness dat het hele jaar open is en een museum gewijd aan de Eerste Wereldoorlog, daarnaast is er ook nog een natuurzwembad in Mauthen.
Het is ook het middelpunt van de streek omringd door valleien die zich uitstrekken tot de vlakbij gelegen Dolomieten. Ook is er op 30 km afstand een schitterend groot skigebied in Nassfeld met meer dan 220 km piste of in Lienz, waar ook wereldbeker wedstrijden worden gehouden. Golfen kunt u op 15 autominuten. Kötschach beschikt daarnaast over een 3 tal supermarkten waaronder de Lidl en de Spar. Daarnaast zijn er diverse zeer goed betaalbare eetgelegenheden.
- De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
- Let op: er zijn COVID-19 maatregelen van kracht. Er kunnen andere voorwaarden gelden met betrekking tot skipassen, openingstijden en het gebruik van de skiliften in de wintersportgebieden. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden is om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Mooi en ruim huis, tuin was wat kleiner dan gedacht. Huis was verder super ; alles er op en er aan ; top! Omgeving heerlijk , alle voorzieningen en bovenal de natuur bij de hand !!
Sehr schönes Haus direkt an der Piste , schöne Aussieht , 15km nach Italien gute Lage halbe Stunde nach Nassfeld Skipiste einfach Top
Goed, alleen waren er kleine vervelende gebreken.
Het huis was heel mooi. Met name de drie badkamers en het apparatuur war er was.👍
Erg mooie omgeving. Vriendelijke mensen, perfecte plek voor de beginnende skiër.
De aankomst verliep perfect. De accommodatie zag er op eerste oog heel mooi uit. We misten wel een paar kleine dingetjes zoals afwasborstel/sponsje ,beschrijving thermostaat en oven . Later was de accommodatie helaas niet in alle opzichten zo goed gecontroleerd in schoonmaken en volledige inventaris. EN de omgeving was absoluut heel mooi.
Huis was perfect. Netjes schoon en van alle gemakken voorzien.
Ruim en comfortabele vakantie woning. Modern en van alle gemakken voorzien. We komen graag nog eens terug!
Prachtig huis, geweldige omgeving. Ontvangst zeer vlot en relaxed. Handig is dat vlakbij veel winkels zijn en een mooi zwembad. Huis is van alle gemakken voorzien. Wel veel Nederlanders.
Prettig ontvangst door Frans, mooie tips ontvangen over de omgeving
Na een lange reis met veel files moesten we nog een half uur voor de dichte deur wachten op de huismeester, terwijl we volgens afspraak, 2 uren en nogmaals een uur vooraf telefonisch contact hebben gehad over onze aankomsttijd. De woning en omgeving voldeden aan onze verwachtingen en dit was dik in orde.
Netto woning en goed uitgerust en met goede badkamers
We vonden de omgeving prachtig, mooie watervallen, bergbanen volop! Helaas moest je wel overal een behoorlijk stuk rijden!! Huisje was perfect maar de service van localhost, was niet super! Hij beloofde ons een goede schotel met alle zenders, maar hij is nooit langs gekomen om de schotel te repareren! Ook niet na een aantal keer vragen!
Het was een zeer mooi verblijf, heel nieuw en alle comfort aanwezig! Dicht bij plaatselijk zwembad en het dorp. Goede uitvalbasis naar Italië, Slovenië, meren, ...
Wij hebben prima weken gehad. Omgeving is rustgevend maar ook prima voor wandelingen, mooie bergtoppen en lekker zwemmen. Vlak bij het huisje is het dorp met goede winkels en leuke restaurants. Prima toeven in dit huisje.
Prima plaats als startpunt voor verkennen van Korinthie
Wir waren überrascht und beeindruckt von der Nähe unserer Unterkunft zur Hauspiste. Leider hat das Wetter dieser Woche uns nicht so gut mitgespielt. Das Haus ist sehr geräumig und bietet ideal für 8 Personen d,h, drei Parteien genügend Platz. Positiv ist, dass drei Bäder vorhanden sind und man sich dadurch nicht behindert. Für die Ausstattung haben wir dem Vermieter noch einige Tipps gegeben. So fehlte bspw. eine große Kaffeemaschine für mehrere Personen. Die Padmaschine erfüllte dabei nicht ihren Zweck. Nach Anfrage beim Vermieter wurde uns zugesichert, dass der Verwalter uns eine zur Verfügung stellen wird. Es passierte nichts, unsere Nachfrage wurde abgewiesen. Das ist nicht freundlich, auch vom Vermieter nicht. Das WLAN fiel für zwei Tage aus ... wurde aber wieder hergestellt. Am schlimmsten jedoch war für uns die Reinigung, denn zwei Mülleimer der Bäder beinhalteten noch den Dreck der Vorgänger, der Backofen war auch noch von den Vorgängern gezeichnet. Dies änderte jedoch nichts an einem Nachlass auf den Betrag der Endreinigung! Das war für uns nicht zufriedenstellend und die Zusicherung durch den Vermieter lief ins Leere. Da hätten wir mehr erwartet! Bis auf die Sauberkeit und die leeren Versprechen war es doch ein schöner Urlaub in dieser Unterkunft und ideal als Ausgangspunkt für Unternehmungen.
We hebben 2 weken lang genoten van het huis en natuurlijk de omgeving. Helaas jammer voor ons dat de 2e week qua weer niet helemaal mee werkte, maar goed dat mag de pret echter niet drukken want er zijn genoeg andere dingen te doen als zwemmen.
Wir haben uns in dieser Unterkunft sehr wohl gefühlt. Leider gab es im Ort nicht gerade viel zu erleben und hinzu kommt, dass das im Ort befindliche Schwimmbad nicht einmal mit der Kärnten-Card vorteilhafte Preise beinhaltet. Ein Pool zur Unterkunft wäre das einzige, was zu einer insgesamt ausgezeichneten Bewertung fehlt.
Wij verbleven 14 dagen in dit moderne en frisse chalet, dat van alle gemakken is voorzien (elke slaapkamer een eigen badkamer!) Goede ligging op loopafstand van zwembad en winkels. Kotschach-Mauthen is daarnaast een prima uitvalsbasis in een prachtige omgeving. De ontvangst en service door de huismeester waren uitstekend. Enig minpuntje is de beperkte privacy op het terras/rondom het huis.
Mooie omgeving, wandelingen dicht in de buurt, ook een fietstocht langs de Gail is aan te raden. Genoeg winkels in de buurt om boodschappen te doen.
Mooie vakantiewoning nieuw, luxe, schoon, ruim, 3 badkamers, redelijk koel op warme dagen, goede ligging in het dorp en een goede locatie als uitvalsbasis om veel dingen te kunnen ondernemen. Goede, leuke en vriendelijke eetcafé/restaurants in de buurt, vooral de 'Hongaar' op de berg heeft heerlijk eten en een mooi uitzicht. Er zijn zeker 5 leuke eetgelegenheden in het dorp, dus voor buitenshuis eten is afwisseling mogelijk in het dorp. Veel wandelingen in de buurt mogelijk in een zeer mooie omgeving. Wij houden van bergen, bossen, beken en wandelen en dat is in Karintie volop te doen. Veel in Tirol geweest en dit is de eerste keer in Karintie en het is er minstens zo mooi. We hebben een mooie vakantie gehad en de vakantiewoning heeft hiertoe bijgedragen. Nadelen Voor jonge kinderen is er weinig speelruimte om het huis om met vriendjes te kunnen spelen. Er zijn sportvelden vlakbij waar je leuk kunt spelen, maar je hebt hier geen zicht op en er moet een redelijk drukke weg overgestoken worden (druk vanwege verkeer zwembad). Je kunt ze dus niet zelf laten gaan. De woning kunnen we zeer zeker aanbevelen.