Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Chalet Le Baron te Beffe. Op zoek naar het echte Ardennengevoel ? Le Baron is een traditionele chalet helemaal aangepast aan het hedendaags comfort met luxe sauna, hottub-bad en ontspanningsruimte, gelegen op een heuvelrug te Beffe tussen La Roche-en-Ardennes en HottonDe chalet heeft een gezellig salon met digitaal Tv, PS4 en houtkachel. De open keuken is modern en gezellig ingericht. Op het gelijkvloers heeft U tevens één slaapkamer met dubbel bed, twee slaapkamers met elk een stapelbed en een moderne badkamer met douche en toilet.
Het terras is deels overdekt en zal in het voorjaar voorzien worden van lounge terras meubilair.
Op de benedenverdieping staat de welness centraal, met een grote luxe sauna, een hot-tub bad, een inloopdouche en een gezellige ontspanningsruimte met flatscreen TV, barhoek en koelkast. U beschikt hier tevens over de vierde kamer met een dubbel bed.
Het chalet is van een organisatie, je wordt dus niet ontvangen maar moet de sleutel ergens anders ophalen, dus het is niet zoals wij gewend zijn dat de kaarsjes branden.. Het chalet is vies, er ligt veel stof en je kunt door de ramen bijna niet naar buiten kijken... Toen wij er waren was het heerlijk weer, je kunt alleen niet buiten zitten want er is geen tuinmeubilair. De omgeving is prachtig!
De aankomst was slecht geregeld. Belvilla heeft het verkeerde adres doorgegeven voor de locatie van het oppikken van de sleutel dus moesten we contact opnemen met allerlei verschillende mensen om erachter te komen waar we onze sleutel moesten ophalen. Dit heeft totaal een anderhalf uur gekost waarna we gebeld werden dat we de sleutel een half uur rijden verderop moesten ophalen. Dit was heel slecht geregeld en verpeste ons humeur voor de eerste dag. De accomodatie zelf was redelijk maar niet als verwacht. Het huis was stoffig en vies en niet goed onderhouden. De omgeving was wel prachtig maar jammergenoeg heeft de inrichting van het huis geen gebruik gemaakt van deze mooie omgeving.