Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit sfeervolle appartement ligt in Sonnenalpe Naßfeld in Oostenrijk. Er zijn 2 slaapkamers waar in totaal 5 personen kunnen overnachten. Bovendien mag je maximaal 1 huisdier meenemen. Het appartement ligt in een mooie bosrijke omgeving.
In de omgeving is genoeg te doen. In de zomer kun je heerlijk wandelen en mountainbiken in het ruwe landschap. Het centrum met restaurants, winkels en supermarkten vind je op 500 m. Ook kun je een dagje naar Italië, want het appartement ligt vlak bij de grens.
Het appartement is compleet ingericht en van alle gemakken voorzien. De woonkeuken is onder andere uitgerust met een oven, magnetron en afwasmachine. In de zomer kun je op het terras heerlijk van de zon genieten. Er is een gemeenschappelijke tuin met tuinmeubelen en een barbecue.
Super alles wat goed geregeld
überwiegend Wanderurlaub
ik weet dat u dit met uw censuur toch niet plaatst, maar iki wil het wel graag kwijt. Dat ik hoor dat de bovenburen naar het toilet gaan is vervelend, dat ik ook moet horen wat hij daar doet is absurd. een prima huis maar niet voor herhaling vatbaar zolang er geen betere scheiding tussen boven en benedenwoning is. ik heb een prima waakhond en voelde me dus niet onveilig, maar een scheidingswandje van een luxaflex is onvoldoende. wat mij betreft kunt u deze woning uit uw aanbod halen. de omgeving is uitstekend, we gaan zeker terug.