Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit huisdiervriendelijke appartement voor vier gasten ligt in het hart van Todi en biedt een rustige oase met gratis wifi en een weelderige tuin. De accommodatie is ontworpen voor ontspanning en beschikt over een gemeenschappelijk zwembad (14 x 7 m, geopend van mei tot en met september), een jeu de boulesbaan en speeltoestellen, waardoor het ideaal is voor gezinnen en natuurliefhebbers. Of u nu ontspant bij de open haard of geniet van de frisse buitenlucht, dit appartement garandeert een comfortabel en onvergetelijk verblijf.
De begane grond beschikt over een ruime woon- en eetkamer met een tweepersoonsslaapbank, tv, eettafel en open haard, naast een volledig uitgeruste open keuken met magnetron en vaatwasser. Op de eerste verdieping bevinden zich twee gezellige slaapkamers, één met twee eenpersoonsbedden en één met een tweepersoonsbed, en een badkamer met douche, wastafel, toilet en bidet. Gasten kunnen ook genieten van een bubbelbad en sauna (tegen betaling), centrale verwarming, airconditioning, een gedeelde wasmachine, tuinmeubilair, barbecuefaciliteiten en een tafeltennistafel, voor zowel ontspanning als vermaak.
Het nabijgelegen Piazza del Popolo biedt prachtige middeleeuwse architectuur, terwijl het Palazzo dei Priori een historische betekenis heeft. Santuario Madonna della Pasquarella biedt een adembenemend uitzicht en een rustige sfeer. Voor dineren serveert Ristorante Pizzeria Cavour heerlijke Italiaanse gerechten, terwijl Ristorante Umbria traditionele Umbrische smaken serveert. Of u nu culturele bezienswaardigheden wilt verkennen of lokale gerechten wilt proeven, dit appartement is de perfecte Umbrische retraite.
Bellissimo posto per trascorrere ferie serene in centro d' Italia e nelle vicinanze si possono fare escursioni fantastiche, per esempio: Le Cascate delle Marmore, Orvieto, Todi, Le Cascate del Mulino.....
Fantastische agriturismo met gastvrije eigenares. Bijna elke avond worden we verwend met lokale gerechten. Deze worden als verrassing op het terras gebracht.
Prachtig domein, alles tot in de puntjes in orde, Super gastvrouw!!! Ideaal om er met kinderen te verblijven!!
Boeken ging soepel en snel, Ook het verwerken van de kortingsbon verliep vlekkeloos, Super!
Großartige Anlage und großartiger Gastgeber! Unvergesslich sind die tierischen Mitbewohner und die Überraschungsessen der Besitzerin! Toller Urlaub!
De accommodatie ligt midden in het groen van het Umbrisch landschap, niet ver van het middeleeuwse stadje Todi. Het appartement is ruim, mooi ingericht en ligt centraal t.o.v. veel bezienswaardigheden, zoals Perugia, Assisi, Orvieto, Montefalco en Spoleto (alle ongeveer 45 min. rijden). De beheerders (Frederique en haar moeder) zijn zeer vriendelijk en behulpzaam. Bijna iedere dag werd bovendien een eigengemaakte, lekkere pasta, salade of taart gebracht. Heerlijk ! Kortom, we hebben genoten, het was een heerlijke vakantie.
Prachtige locatie met mooie en ruime verblijven/huisjes. Gastvrije sfeer en prima onderhouden. Centraale ligging voor ontdekken van highlights van Umbrie.
Wij kwamen laat aan bij het huisje om 23.30. Wij hadden van te voren aangegeven rond 23.00. Het was fijn dat hier een uitzondering voor gemaakt kon worden en dat de eigenaresse tot zo laat op ons wilde wachten. De accommodatie is authentiek en sfeervol met twee verdiepingen. Op de begane grond is één ruimte met woonkamer en keuken in één. Boven zijn twee royale slaapkamers en een grote badkamer. Het ziet er verzorgd en netjes uit. Beneden is het niet heel licht door de kleinere ramen, maar dat is juist in de zomer heel prettig om de warmte buiten te houden. Als minpunt aan het huisje kan ik twee dingen noemen, de harde bedden (al wende dat heel snel) en de douche was matig. Maar verder echt een aanrader. De eigenaresse Frederique en haar moeder Rita doen er alles aan om het naar je zin te maken. Van Rita kregen we iedere dag lekker eten, van pasta, bruschetta, gehaktbrood tot cake. Dat was heel attent. De tuin is prachtig en heel verzorgd met een fantastisch uitzicht op de omgeving. Het uitzicht is echt adembenemend. Het zwembad zag er schoon en verzorgd uit, maar aangezien het onverwarmd was, hebben we daar niet echt gebruik van gemaakt. Er staat een BBQ tot je beschikking en verder is er een speelgedeelte voor kinderen met schommels, tafelvoetbal en tafeltennis. De omgeving is verder fantastisch, zowel landschappelijk als de mooie oude steden, Todi, Orvieto, Assisi. Een prima uitvalsbasis om dingen te zien. Ook Rome is minder dan 2 uur rijden.
Comfortabel verblijf voor rustzoekers en redelijk centraal gelegen voor het bezoeken van de regio Umbrie. Bijzonder aardige en hulpvaardige eigenaresse en familie. Regelmatig ontvingen wij allerlei eigengemaakte pasta's, taart en wijn. Diverse kruiden en ook aardbeien mogen voor eigen consumptie uit de tuin worden geplukt.