Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit betoverende vakantiehuis aan de oevers van de Moezel biedt een serene oase met een weelderige tuin en een rustgevend uitzicht op de vijver. Het huis is bereikbaar via een buitentrap en beschikt over een ruime keuken, een gezellige woonkamer met een tweepersoonsslaapbank en tv, en twee uitnodigende slaapkamers met zachte bedden. Gasten kunnen genieten van maaltijden op het terras, ontspannen op ligstoelen of de barbecue aansteken in de tuin.
Op slechts 100 meter van de rivier is de locatie ideaal voor mooie wandelingen en dagtochten. Nabijgelegen attracties zijn onder andere een camping (1 km), de renbaan en wandelpaden bij Wetterstation Klüsserath (11 km) en het observatiedek Ritsch Klettersteig (14 km). Restaurants en supermarkten liggen op korte rijafstand, waardoor basisbenodigdheden en eetgelegenheden gemakkelijk bereikbaar zijn.
Het huis beschikt over gratis wifi, een kinderbedje, gezelschapsspellen en privéparkeergelegenheid. Huisdieren zijn niet toegestaan en een minimumverblijf van 3 nachten is vereist. Met de luchthaven van Luxemburg op 71 km afstand combineert dit rustige toevluchtsoord natuur, comfort en gemak voor een onvergetelijke vakantie.
Schöne Ferienwohnung mit tollem Ausblick. Liebevoll eingerichtet. Die Vermieterin ist sehr nett. Kommen gerne wieder 👍🏻
Heel complete accomodatie met heerlijke bedden, mooie grote keuken, zeer geschikt voor spelletjes, perfecte WiFi. Gezellige kleinere woonkamer met ruime loungebank waar iedereen ruim op kan zitten.Televisie met veel zenders voor wie dat zou willen. Trap naar de Ferienwoning is metaal en hoog. Toch geen probleem voor mijn kunstknie!
Mooi, schoon huisje, fijne ruimte. Echt alles wat je nodig hebt is aanwezig. Heerlijke zonnige tuin met gas bbq. De gastvrouw let op alle details qua inrichting, welkomspresentje, zeep, toiletpapier, meer dan genoeg handdoeken, opgemaakte bedden
Ons verblijf in het appartement met zicht op de Moezel was zeer aangenaam. Het appartement was heel ruim en goed voorzien van alle comfort. De tuin met terras is heel mooi aangelegd. De hoge metalen trap om vanuit de tuin het appartement te bereiken is niet voor iedereen geschikt. Hoewel het gelegen is nabij enkele invalswegen hadden we geen last van het autoverkeer. De supermarkt met bakkerij was vlakbij. Het oude centrum van Neumagen ligt op wandelafstand.
Het verblijf is ruim, modern en schoon. In de keuken is ruime keuze uit bestek, borden, glazen en pannen. Je hebt vanuit de keuken een fraai uitzicht op de Moezel. En als bonus: bedlinnen en (heel veel) badlinnen is bij de prijs inbegrepen.
Die Wohnung ist eindeutig zu empfehlen. Die ist sehr gemütlich, geschmackvoll eingerichtet, hier findet man alles was man benötigt. Wir haben uns hier sehr wohl gefühlt.
Een mooi en schoon appartement. Hartelijk ontvangst door de eigenaar. Prachtige omgeving om te wandelen en te fietsen. Helaas geen WiFi, voor de rest prima verblijf gehad.
Die Wohnung war sehr schön. Gut hat uns die große Küche gefallen, die gut bestückt war und natürlich die Spülmaschine. Von dort hatten wir einen schönen Ausblick auf die Mosel. Insgesamt war die Wohnung gut ausgestattet mit Duschgel, Shampoo etc. Besonders gut hat uns auch die Dusche gefallen und es waren reichlich Handtücher da. Sehr zu empfehlen!