Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Villavakantiepark IJsselhof, gelegen in Andijk, is slechts door een dijk gescheiden van het IJsselmeer. Door deze ligging spreekt het voor zich dat dit vakantiepark zeer geschikt is voor watersportliefhebbers, maar ook voor ieder ander is deze locatie aan te raden. De vele faciliteiten bezorgen je een dagvullend programma indien je besluit het park niet te verlaten. Zo kan je gebruik maken van het overdekte zwembad (met kinderbad), verschillende sportvelden, indoor speelhal, midgetgolf enz.. Ook is er een kinderboerderij en ponyranch waar "de kleintjes" kunnen ponyrijden. Het Pannenkoekenrestaurant is dan een leuke afsluiting van de dag. Een aantal van deze faciliteiten liggen direct naast het park. Sommige van de op het park gelegen villa's liggen aan het water en zijn voorzien van een steiger. Werp daarom gerust een hengeltje uit (vergunning niet nodig). Andijk en omstreken leent zich ook uitstekend voor het maken van uitstapjes. Steden als Enkhuizen (ca. 7,5km.), Medemblik (ca. 11km.) en Hoorn (ca. 20km.) zijn daarvan een goed voorbeeld. Deze drie steden vormen tevens de historische driehoek. Het toeristische Volendam ligt op slechts 35km. en is ook absoluut een bezoek waard. Wat het doel van de vakantie ook is; Villavakantiepark IJsselhof heeft hiervoor alle ingrediënten.
Deze vrijstaande villa's zijn in verschillende varianten op het vakantiepark aanwezig. Ondanks deze verschillende varianten zijn alle types voorzien van het hedendaagse comfort als een afwasmachine en combimagnetron. Tevens beschik je over een eigen tuin aan het water met steiger en tuinmeubilair. Je hebt de keuze uit: een aan het water gelegen 6-pers. villa (NL-1619-06), een 6-pers. comfort villa (NL-1619-04) die extra is uitgerust met een whirlpool en stoomcabine en een 4-pers. comfort villa (NL-1619-08) waar je beschikt over een whirlpool, stoomcabine EN sauna.
Eerst een gedoe met bijbetalen dat was minder... (geboekt via Belvilla) de accommodatie was mooi ruim en alles was aanwezig, alleen de stofzuiger is een beetje een eng ding met het snoer dat een beetje kapot is dus misschien een keer een andere stofzuiger. De omgeving was prachtig, je kon heerlijk wandelen over de dijk.
Tout était très bien, une légère difficulté à l'arrivée car nous n'avions dans notre groupe que 2 personnes qui maîtrisaient le néerlandais et à l'info , il était difficile de se comprendre….
De accommodatie was zeer comfortabel . Het huisje lag op een mooie rustige plek. Veel mogelijkheden voor leuke dagjes uit en mooie wandelingen of fietstochten langs het IJsselmeer.
mooie accommodatie, veel faciliteiten. goede omgeving met veel dingen om te doen, zeker met kids
We vonden het heerlijk in ons huis op het villapark. Mooie omgeving en dicht bij mooie stadjes. Het restaurant was met een gehandicapte wel moeilijk te bereiken omdat het pasje alleen maar voor het eigen park gold, en je er dus niet met de auto heen kon. Verder heel goed.
Wir waren sehr zufrieden und unsere Kinder hatten keine Minute langeweile, wir würden jederzeit wieder hinfahren. Für Familien absolut geeignet.