Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Deze heerlijke stuga ligt precies aan de waterkant van een eigen meer, dichter bij het water kan je niet komen!
Een gezellige stuga met een knusse woonkamer met open haard, slaapbank en dagbed, dus er is genoeg zitruimte. Buiten de woonkamer is er een ruime, overdekte veranda met een grote tafel en een adembenemend uitzicht over water en bos, hier eet je je maaltijden vergezeld van een schitterend uitzicht, 's avonds kun je genieten van de zonsondergang.
Twee slaapkamers, waarvan één met een tweepersoonsbed en één met een eenpersoonsbed. Er is een wc in de stuga en buiten heb je een houtgestookte hottub, of waarom niet van de steiger springen en een duik nemen? Een roeiboot is inbegrepen bij de stugahuur, peddel uit en gooi een dobber uit, misschien vang je een vis voor de barbecue 's avonds. Je kunt je wassen in de hottub of in het meer vlakbij de stuga. De stuga heeft helaas geen douche.
Als je schoonmaak of bedlinnen van tevoren hebt besteld, moet dit ter plaatse aan het begin van de week worden betaald. Informatie is beschikbaar in de stuga.
In de omgeving is er veel te beleven en ontdekken, ga naar Wira Bruk en ervaar de 18e-eeuwse smederijen die nog in originele staat zijn. Daar werden vroeger wapens voor het Zweedse leger gesmeed. Neem een archipelboot verder de archipel in, ontdek de zomerstad Norrtälje of andere parels.
Welkom voor een heerlijke vakantie met zon, zwemmen en natuur!
Lage direkt am See / Gemuetlichkeit
Die Lage direkt am Wasser und die herrliche Natur herum,
Läget (närheten till vatten) samt omgivningen, Mycket vackert,
Herzlicher Empfang der Besitzer, Die ruhige Laage direkt am See, für einen erholsamen Urlaub, Nähe zu Stockholm, und viele schöne weitere Ausflugsziele in der Umgebung, wie Naturreservate und kleine Hafenstädte mit viel Flair oder eine Fahrt durch die Schären,