Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Een optioneel pakket voor nutsvoorzieningen en servicekosten van EUR 140,00 wordt vóór uw aankomst in rekening gebracht. Details worden hieronder gegeven.<br> Dit comfortabele vakantiehuis bevindt zich in het authentieke dorp Salir do Porto. Het heeft een prachtig uitzicht over de baai van São Martinho do Porto en de groene omgeving. Vooral vanaf het terras rondom het verwarmde, gemeenschappelijk zwembad heeft u een adembenemend uitzicht op de nabije stranden van Salir do Porto en São Martinho do Porto. Het vakantiehuis ligt in een kleine nieuwbouwwijk op 1 km van het strand van São Marthino do Porto; uitstekend voor de kinderen daar het strand geleidelijk afloopt in zee. U komt er via een houten wandelpad langs de baai. Het centrum van het dorpje Salir do Porto is eveneens op loopafstand (of ga op de fiets, er zijn er twee). Er zijn diverse, typisch Portugese restaurantjes waar u van heerlijke maaltijden geniet; verse vis en gegrild vlees zijn de plaatselijke gerechten. De omgeving leent zich uitstekend voor tal van activiteiten. U kunt fietsen, wandelen, vissen, golfen en surfen. Langs de gehele Zilverkust zijn prachtige stranden en locaties voor de golfsurfer. In Nazaré zijn ze de golven het meest spectaculair en daar worden ook wedstrijden gehouden. Óbidos is een charmant middeleeuws ommuurd stadje, gelegen op 15 minuten rijden. Het is een van de meest pittoreske en best bewaarde vestingstadjes van Portugal. <br><b> Optioneel nuts- en servicepakket </b><br><b> Een optioneel nutsvoorzieningen- en servicepakket van EUR 140,00 </b> kan voorafgaand aan uw aankomst worden geselecteerd. U ontvangt een aparte communicatie met de betaallink als u dit wilt toevoegen.<br>Dit pakket zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt diensten zoals eindschoonmaak, nutsverbruik, serviceondersteuning en bescherming tegen kleine schade of incidentele kosten tijdens uw verblijf.<br>Gasten die dit liever zelf regelen kunnen dat doen, mits de accommodatie bij uitchecken in goede staat wordt achtergelaten.
Enige minpuntje voor de eigenaar van het huisje was dat de koelkast het niet deed. misschien Belvilla even de huiseigenaar laten controleren of alle huishoudelijke apparaten het doen voordat je eten bederft. Voor de rest goed gehad!
Hjemmet var romslig og godt utstyrt, Vi likte å lage mat på kjøkkenet og spise måltider på balkongen, Det var en kort spasertur til stranden, noe som var perfekt for familien vår
No bin liners, minimal toilet roll, blocked drains downstairs, couldn't open bath plug. Terrible company, who cancelled our first booking! We had to rebook.
Jeg kunne virkelig godt lide venligheden hos damen, der bød os velkommen, Jeg nød selve lejligheden og den komfort, den tilbød, Senge, badeværelse og køkken var meget komfortable, Jeg elskede terrassen, men desværre var den kold