Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit huisdiervriendelijke zolderappartement in Rotthalmünster biedt een gezellig toevluchtsoord voor stellen of individuele reizigers. Het beschikt over een gecombineerde woon- en slaapkamer met een tweepersoonsbed en satelliet-tv, een compacte open keuken met een tweepitsfornuis en een koel-/vriescombinatie, en een eigen badkamer met douche. Centrale verwarming zorgt het hele jaar door voor comfort, terwijl een gedeelde zitkamer en een wasmachine (tegen betaling) extra gemak bieden.
Gasten kunnen genieten van buitenvoorzieningen, waaronder een gedeelde tuin met tuinmeubilair, barbecue, zandbak en tafeltennistafel. Een kinderbedje, kinderstoel en privéparkeergelegenheid maken het appartement geschikt voor gezinnen.
Verken in de buurt de schilderachtige Inntal Radweg om langs de rivier te fietsen, bezoek het historische Schloss Frauenstein of geniet van de natuur in de Gnadenhof für Bären, een opvangcentrum voor geredde beren. Ga voor een hapje eten bij Mamma Mia Ristorante-Pizzeria voor Italiaanse specialiteiten, Wirt z'Pattenham voor stevige Beierse gerechten of Le Nhan Asia Food und Sushi voor verse Aziatische gerechten. Met bospaden op slechts 1 km afstand is dit appartement een perfecte uitvalsbasis voor uw Beierse avontuur.
Gastvrij , ruim appartement , leuke stadjes en mooie omgeving om te fietsen.
Super mooi en schoon appartement in een sprookjesachtige omgeving. Geweldig om te wandelen, of om leuke dorpjes te bezoeken.
Sehr gut zu finden, Gästehaus gut ausgestattet, Wetter war fantastisch, Frühstück war lecker.
Mooi appartementencomplex met diverse grootte appartementen. Met mooi uitzicht en mooi ingericht. Waarschijnlijk recent verbouwd. Wij hadden een te kleine variant geboekt maar gelukkig was er een groter appartement beschikbaar waar we gelijk naar toe konden. Geweldige service. Vriendelijke eigenaren. Genoeg parkeerplaatsen en van alles te doen in de omgeving.
We werden erg gastvrij ontvangen ondanks dat we door file iets later waren aangekomen dan de aangegeven tijd. De mensen zijn zeer gastvrij en behulpzaam en staan altijd voor je klaar. We zijn 1 week bij de ferienhof verbleven. De ligging ten opzichte van passau(25min) en München(1 uur 40 min) is erg gunstig in een rustige omgeving. Bij P/R München-riem kan je voor 1 euro per dag parkeren. En dan met de metro naar munchen. Dan ben je in 2 uur in het centrum vanaf de ferienhof in rotthalmünster. Verder was het appartement erg ruim voor twee personen en erg netjes. We hebben de hele week lekker weer gehad(begin juli) ongeveer hele week 30 graden. Al met al een super rustige vakantie met mogelijkheden om toch drukke steden op te zoeken.
Für Jogger ideal, für Hundehalter ideal, für Eltern ideal. Sehr freundlicher Service.