Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Helemaal vooraan in de eerste rij ligt op een iets verhoogd en licht hellend grasperceel dit vakantiehuis met een prachtig panoramisch uitzicht op de nabijgelegen zee! U verblijft hier bij Fyns Hoved en kunt het geweldige uitzicht zowel vanuit het huis als vanaf het terras genieten. Het is slechts ongeveer 25 m naar de zee!
Het vakantiehuis biedt een lichte, open keuken-/woonruimte voor het gezinsleven, inclusief een houtkachel en directe toegang tot het terras ervoor. Tot de technische uitrusting behoren gratis WiFi, een flatscreen-tv en een digitale satellietschotel met internationale zenders om uit te kiezen. De keuken is uitgerust met onder andere een keramische kookplaat, magnetron en vaatwasser. Daarnaast zijn er twee slaapkamers en een lichte wc met een eenvoudige handdouche in het huis. Voor kleine vakantiegangers is er een kinderstoel beschikbaar.
Het vakantiehuis ligt op een 1.000 m2 groot natuurperceel met een schommel. De strandkust beneden is kindvriendelijk met goede zwemmogelijkheden.
Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!
Havudsigten
Es sind schöne Wanderungen entlang dem Wasser möglich mit sehr schöner Natur,Sind schon das 15 Jahr in Dänemark und das sagt ja wohl alles ,Leider das 1,Mal mit dem zu letzt gebuchten Haus nicht zu Frieden,
Der er en dejlig udsigt og området er spændende at gå tur i, Huset er fint indrettet med enkeltsenge i et værelse og køjesenge i det andet, / Hyggeligt køkken i forbindelse med stue og udsigt over fjorden, I det hele taget en skøn beliggenhed
Udsigten, terrassen, velindrettet hus, ugenert grund
Die herrliche Lage und den phantastischen Ausblick
Husk gummihandsker!!
Lage, Aussicht
Beliggenheden
Beliggenheden, hyggeligt hus
Sommerhuset er meget slidt, især badeværelset, Beliggenheden er god,
Beliggenhed, / Det var hyggeligt
Die Lage ist traumhaft! Es ist wunderbar ruhig und mitten in der Natur!
Fjord&Baelt in Kerteminde / Johannes Larsen Museum in Kerteminde / Dorf Viby
Beliggenhed / Personlig indretning / Hyggeligt
Beliggenhed
Beliggenhed, udsigt, fantastisk natur,
Hyggelig sofakrog, God gulvplads til lille barn, Tæt på vandet og område til gåturer,
udsikten
Beliggenhed, charme og lækker natur,
kun at de skal nyde udsigten
beliggendhed
Indretning, placering og inventaret
Skøn beliggenhed