
Pistes (180 km)
0 km
42 km
100 km
38 km
Skiliften (37)
Sleepliften: 16
Stoeltjesliften: 11
Cabineliften: 10
Langlaufloipe
146 km
Snowboard
2 fun park(s)
1 boarder cross
Door de aaneenschakeling van skigebied Serfaus en Fiss-Ladis is de Tiroolse ski-dimensie Serfaus, Fiss & Ladis ontstaan. Vanuit een vakantiewoning of chalet in dit gebied kunt u genieten van 185km. aan pisten, 53 liften, 146 km. aan langlaufloipen, funparks en de modernste lifttechnieken. In de Tiroolse ski-dimensie Servaus, Fiss & Ladis vindt u brede, maar ook zeer pittige pistes. Skiërs van ieder niveau kunnen hier dan ook terecht voor een plezierige wintersportvakantie, in één van onze vakantiewoningen of chalets. Voor snowboarders is er een groot free-ride terrein, een Boarder-X en een Funpark en een maar ook met Funbox, Quaterpipe, Projump, snake High jumps, Bumps en double Spine.
De grootste plaats van de drie is Serfaus, gelegen in het zonnige deel van het Inntal. Hier vindt u de modernere, vaak ook wat duurdere faciliteiten zoals restaurants en bars. Het ruime aanbod aan skipistes is goed gefaciliteerd met allerlei skiliften tot een hoogte van 2700 meter. Hier vindt u voornamelijk pistes voor de licht gevorderden. Fiss en Ladis zijn de wat kleinere skiplaatsen met voornamelijk middelzware tot zware pistes. Ook hier is ruim voldoende mogelijkheid om tussendoor eens lekker bij te komen op een terrasje in de zon, al genietend van een hapje of drankje. Hier vindt u een bruisende après-ski.
Buiten het skiën om, kunt u hier ook prima terecht met uw snowboard op een van de halfpipes of in het funpark. De langlaufende wintersport dient gevorderd te zijn om de loipes in deze omgeving aan te kunnen. Daarnaast kunt u hier prachtige winterwandelingen maken, of diverse uitstapjes ondernemen naar bijvoorbeeld Innsbruck. Boekt u een chalet in deze prachtige omgeving, dan heeft u gegarandeerd een geweldige locatie voor uw wintersportvakantie!
Zoeken